top of page

Гурток аеробіки і оздоровчої гімнастики

Аеробіка-методика вправ, спрямована на запобігання розвитку серцево-судинних захворювань: гіподинамії, нервових перенапружень, надмірної ваги. Вправи виконуються в аеробному режимі (спрямовані на почастішання дихання, на активізацію роботи різних м’язів і легень: біг, ходьба, стрибки, сходження, веслування, танці, плавання і т. д.). Аеробні вправи допомагають ефективно руйнувати надлишковий холестерин-головний ворог судин, поліпшують настрій, ліквідуючи стрес. За допомогою аеробіки можна позбутися від зайвих кілограмів. Аеробіка вважається основою фітнесу.

Фітнес - регулярна фізична активність, синтез краси і здоров’я.

Заняття аеробіки педагог поєднує з елементами фітнесу та шейпінгу. Фітнес підхід не вимагає індивідуалізованого підбору режиму виконання вправи, як у шейпінгу. Вправи виконуються до першого почуття втоми, ніколи до знемоги. Фітнес об’єднує як внутрішній, так і зовнішній розвиток, впевненість у собі, правильне харчування і стиль життя, відсутність стресів і міцну імунну систему.

Шейпінг - це методика цілеспрямована на зміну фігури та оздоровлення організму дитини. У шейпінгу навантажуються всі м’язи тіла. Вправи виконуються в помірному темпі.

Такі комплексні заняття - це досить новий, при цьому вже дуже популярний напрям фізичного виховання дітей, який заснований на зміцненні і підтримці здоров`я гуртківців. На відміну від простої шкільної фізкультури такий фітнес - це система різних розвиваючих спортивних заходів, яка розроблена для школярів певного віку, крім того, що представляє собою подобу дорослого фітнесу, тільки в «полегшеній» версії.

Говорячи простою мовою, це певний комплекс занять, які розраховані на те, що дитина буде зміцнювати фізичне здоров`я і імунітет, а також проведе своє дозвілля цікаво і весело. Для цього і призначена аеробіка для дітей.

Гурток працює на платній основі.

Керівник гуртка: Корчака Тетяна Валодимирівна

bottom of page