top of page

Ювілейний концерт колективу "Колібрі"

November 17, 2018

8 листопада на найбільшій сцені міста у ПК ім. Шевченка пройшов святковий концерт, присвячений 20-річному ювілею хореографічного колективу «Колібрі» клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області.
На одну годину гості свята перенеслись у дивовижний світ казки «Аліса в країні чудес». У фойє відвідувачів зустрічали Капелюшник та Чеширський Кіт, на сцені в цей день з’явилися незвичні ведучі – Аліса, Білий Кролик та Мишка Соня – вихованці гуртка акторської майстерності клубу «Буревісник». Казкова історія, яку розповіла Аліса, була присвячена чарівним пташкам танцю, які вже 20 років зачаровують своїм надзвичайним талантом. 
Дарували глядачам свої хореографічні постановки шість груп колективу «Колібрі». Понад сто вихованців клубу «Буревісник» стали героями казкової історії і перетворювались на яскравих персонажів: піратів, ковбоїв, аборигенів. Чарували маленькі танцівники своїми ліричними постановками та сучасними танцювальними композиціями. Перші кроки на сцені та перший реверанс зробили найменші чотирирічні вихованці колективу.
В цей день вітання на адресу керівника хореографічного колективу Фоміної Наталі Юріївни звучали від в.о. директора Центру дитячої та юнацької творчості Коз’якової Наталі Володимирівни, яка нагородила педагога грамотою за багаторічну та плідну роботу, а педагогу – організатору клубу «Буревісник», яка є засновником колективу «Колібрі», було вручено сертифікат на комп’ютерну техніку.
Отримав вітання колектив і від батьків вихованців. Разом з теплими та щирими словами вдячності керівникам колективу вручили квіти. Але головний подарунок чекав наприкінці свята – сорок матусь маленьких вихованців колективу «Колібрі» вийшли на сцену та здивували глядачів запальним танцем.

Ювілей клубу "Факел"

November 10, 2018

11 листопада 2018 року у концертному залі ПК ім. Шевченка відбувся святковий концерт, присвячений 30-річному ювілею клубу "Факел" Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Добавьте заголовок...

October 27, 2018

Осінні канікули для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості – це період насичений улюбленими заняттями, репетиціями, конкурсами, змаганнями і веселими розвагами. Традиційно педагоги – організатори клубів за місцем проживання готують для гуртківців цілу низку заходів.
Розпочались осінні канікули концертно – розважальними заходами та тематичними заняттями, присвяченими найяскравішій порі року – осені. Гуртківці клубів «Червона гвоздика», «Антей» та «Гвоздичка» провели осінній бал, до якого школярі підготували творчі виступи. Учасники заходів приймали участі у веселих естафетах, конкурсах, відгадували загадки і, звичайно, танцювали. 
Традиційно, під час канікул, всі бажаючі вихованці Центру дитячої та юнацької творчості приймали участь у змаганнях з шашок та шахів, які пройшли на базі всіх клубів. В цьому році спортивні змагання пройшли одночасно з тематичним вечором настільних ігор, до якого залучилися найменші гуртківці. 
А для вихованців гуртків настільного тенісу осінні канікули це завжди відповідальна пора, адже маленькі спортсмени відповідально готувалися до міжклубних змагань з настільного тенісу, які пройшли на базі клубу «Червона гвоздика».
Не могли оминути педагоги Центру дитячої та юнацької творчості і популярне свято хелловіну. Для вихованців гуртків англійської мови клубів «Буревісник» та «Факел» було проведено тематичне заняття, на якому вони дізналися не лише про історію свята, а й виконали тематичні завдання. Справжню квест – кімнату до свята хеловіну запропонували відвідати педагоги клубу «Юність». На один день клуб перетворився на незвичайний лабіринт, в кожній кімнаті якого чекали нові завдання та конкурси. Всі канікули гуртківці із захопленням готували атрибути та декорації, прикрашали кімнати та чекали на незвичайну вечірку. Школярів та їх батьків зустріли яскраві персонажі, захопливі завдання і головний символ свята – гарбуз.

Виховний захід за участю працівників ДСНС

October 29, 2018

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, наприкінці жовтня, стали учасниками розважально – виховного заходу за участю пожежно-рятувальної техніки та працівників ДСНС, який пройшов на прибудинковому спортивному майданчику біля клубу «Буревісник».
Для гуртківців клубів «Буревісник», «Гвоздичка» та «Червона гвоздика» працівники Державної пожежної частини №9 провели змістовну та цікаву лекцію про причини виникнення пожежі, основні правила поведінки при пожежі, внутрішню комплектацію пожежної машини та відповіли на запитання школярів.
Друга частина заходу була присвячена веселим естафетам та розвагам. Шість команд вихованців клубів змагались на швидкість, витривалість та спритність. Суддями в естафетах були працівники ДСНС, а атрибутами – пожежне обладнання: каски, пожежний рукав тощо. Веселі емоції та корисні знання стали подарунком для всіх учасників заходу, а подарунком від вдячних вихованців Центру дитячої та юнацької творчості для працівників ДСНС стала тематична поробка.

Вітаємо переможців!

October 21, 2018

Колектив "Колібрі" клубу "Буревісник" Центру дитячої та юнацької творчості 21 жовтня прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "Zigzag". До рідного міста колектив привіз дипломи лауреатів ІІ, ІІІ та IV ступеню, а також сертифікат на 1500 євро до участі в Міжнародних конкурсах країн Болгарії та Чехії. Вітаємо наших маленьких танцюристів та керівника Фоміну Наталю Юріївну!

September 29, 2018

Колектив Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області традиційно приєднався до святкових заходів до Дня міста. Педагоги закладу завжди із захопленням готуються до найважливішого міського свята, заздалегідь планують чим будуть дивувати містян в цей день. Не виключенням став і цей рік. Керівники гуртків закладу стали ініціаторами створення мобільної зони «Місто дитячої творчості».

30 вересня в ПКіВ було організовано чотири яскраві локації для дітей всіх вікових категорій. Для найменших мешканців міста та їх батьків працювала локація «Сhildren's space», де малюки могли проявити свої художні здібності, розфарбовуючи картоні будиночки та розмальовки. В цьому захопливому занятті їм, із задоволенням, допомагали батьки та керівники ізостудій клубів ЦДЮТ.

Традиційно працювала локація «Фейс – арту», тематикою якого, звичайно, стала символіка рідного міста.

Локація бліц - вікторини «Я знаю своє місто» пропонувала інтелектуальний відпочинок і для дітей, і для дорослих. Кожен міг спробувати свої сили і позмагатися на звання найкращого знавця історії та сьогодення Мелітополя. У доробку педагогів Центру дитячої та юнацької творчості були і не складні запитання для маленьких розумників та складні, і навіть спірні, добірки питань для дорослих інтелектуалів.

Найпопулярнішими локаціями стали «Відкрита школа танцю» та «Караоке для малят». Діти різного віку із захопленням приєднувались до розучування сучасних хореографічних постановок, вивчали танцювальні елементи черлідингу, веселились під ігри – анімації, аплодували виступам хореографічних колективів клубів «Буревісник» та «Юність», пробували свої сили у вокальному мистецтві і отримували подарунки. За веселим святом спостерігали батьки та інші небайдужі мешканці міста, які активно підтримували творчі спроби юних артистів.

День машинобудівника

September 20, 2018

Колектив клубу "Факел" Центру дитячої та юнацької творчості традиційно прийняв участь у святкових заходах до Дня машинобудівника, які проходили на території ПАТ "Гідросила МЗТГ". Вихованці вокальних та хореографічних гуртків вітали колектив заводу та гостей свята яскравими номерами, а вихованці гуртка акторської майстерності виступили у якості ведучих свята.

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

September 12, 2018

На виконання розпорядження міського голови від 31.08.2018 №401-р «Про організацію та проведення заходів щодо відзначення в місті Мелітополі Дня фізичної культури і спорту», наказу управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області від 23.08.2018 №459 «Про організацію та проведення спортивно – масових заходів щодо відзначення в освітніх закладах Дня фізичної культури і спорту» у клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли заходи до Дня фізичної культури і спорту:

- 05.09.2018 на прибудинковому спортивному майданчику біля клубу «Гвоздичка» пройшла матчева зустріч з футболу. У заході прийняли участь 22 вихованці клубів «Червона гвоздика» та «Антей»;

- 06.09.2018 у клубах «Червона гвоздика», «Антей» та «Юність» відбулися змагання з настільного тенісу на першість клубу. У змаганнях прийняли участь 34 вихованці гуртків клубів;

- 11 – 13.09.2018 на прибудинкових територіях біля клубів «Юність», «Факел», «Молодіжний» та «Червона гвоздика» пройшов спортивний квест «Я за здоровий спосіб життя», у якому прийняли участь 108 дітей.

Святковий флешмоб до Дня Державного Прапору України

January 01, 2020

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області прийняли участь у святковому флешмобі, який відбувся 23 серпня 2018 року з нагоди Дня Державного Прапора України. Шістдесят п’ять маленьких танцорів зі студії сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» та хореографічного колективу «Колібрі» клубу «Буревісник», разом з іншими ансамблями нашого міста, подарували всім присутнім яскраву постановку.

Літні канікули не привід відпочивати

June 25, 2018

Для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості літні канікули – це не привід відпочивати, адже протягом навчального року педагогічні працівники разом з батьками та вихованцями планують літні екскурсії та подорожі.

Студія сучасного танцю «Карамель» почала планувати свій літній відпочинок ще у жовтні 2017 року, після перемоги у Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Мистецтва обрії безкраї» у місті Полтава, де вихованці отримали сертифікат на 500 євро та запрошення прийняти участь у Міжнародному телевізійному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Зірковий бриз» в місті Кітен, Болгарія. Довгоочікувана подорож розпочалась 8 червня, а 19 червня вихованці колективу вже привезли до рідного міста дипломи лауреатів І та ІІ ступеню. Яскравий відпочинок запам’ятався мелітопольським танцюристам не лише конкурсною програмою, а й можливістю познайомитись з іншою країною, поспілкуватися з однолітками з різних міст, які так само захоплені хореографією. Яскравими були хвилини спілкування з зірковими суддями фестивалю Владом Ямою та Міленою Лейбук, яка, доречи, на своєму майстер – класі відзначила вихованку «Карамель» статуеткою переможниці в номінації «Талановита дитина».

Час відпочинку вихованці Центру дитячої та юнацької творчості проводили активно – приймали участь в дитячих анімаціях та веселих пляжних іграх, займалися спортом. Мелітопольські підлітки були відзначені не лише як талановиті танцюристи, а й як активні спортсмени, про що говорить грамота дитячого телевізійного творчого табору «Вместе, на базі якого проходив фестиваль, за перше місце у змаганнях з піонерболу та друге місце у змаганнях з футболу. Натхненні яскравими враженнями від поїздки та перемоги вихованці студії сучасного танцю «Карамель» вже планують свої наступні творчі поїздки і збираються підкорити сцену цього фестивалю і в наступному році.

Ще одну змістовну подорож здійснили вихованці секції карате клубу «Факел». Під керівництвом тренера маленькі спортсмени провели виїзні тренування на базі табору «Смена» у смт Кирилівка. П’ять днів гуртківці відточували свої спортивні навики, приймали сонячні ванни та купалися в морі. Неформальне спілкування, ігри та жарти сприяли зміцненню дружньої атмосфери у колективі.

А вихованці клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості спробували свої сили у змаганнях з неолімпійських видів спорту під час триденної поїздки на обласний фестиваль «Сильна нація – могутня країна», який проходив у місті Приморськ. Команда гуртківців стала учасником естафети, пляжного тенісу, спортивної вікторини, змагань з дарцу та малюк – болу. Поїздка на обласний фестиваль дала змогу дітям весело відпочити, оздоровитися та познаймитись з однолітками з інших міст нашої області.

"Весела зарядка"

June 03, 2018

Виступи ансамблю “Колібрі” та гуртка “Чарлі” клубу "Буревісник" прикрасили відкриття щорічного літнього проекту управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області “Весела зарядка” на Новому Мелітополі в сквері біля клубу “Факел”.

Святкові заходи до Дня захисту дітей

May 31, 2018

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради відзначили свято Дня захисту дітей не одним заходом, а цілою низкою подій.

У минулі вихідні для вихованців спортивних гуртків клубів за місцем проживання були організовані, спільно з міською федерацією настільного тенісу, підсумкові річні міські змагання з настільного тенісу, присвячені Дню захисту дітей. Гуртківці змогли продемонструвати свій спортивний зростання і поповнити почесними грамотами за зайняті призові місця виставкові стенди клубів «Антей», «Юність» та «Червона гвоздика».

31 травня в клубах за місцем проживання пройшли розважально-ігрові програми для дітей. Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості підготували ігри-анімації, веселі естафети, конкурси малюнків на асфальті. Театральна вистава "Аліса в країні чудес" і фотоконкурс "Селфі з "Буревісником" зібрали на ігрову програму клубу понад сто маленьких жителів міста, а концертна програма та міні-квест на спортивному майданчику біля клубу" Гвоздичка" порадували вихованців клубів" Червона гвоздика" і "Гвоздичка". Клуби "Юність" і "Молодіжний" підготували для своїх вихованців спортивні і музичні ігри, творчі виступи. Веселе свято стало яскравим стартом в літо для всіх вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, яких протягом літніх канікул чекають в клубах багато цікавих розваг.

1 червня Центр дитячої та юнацької творчості підготував для всіх гостей парку традиційний святковий концерт. Безліч веселих хореографічних композицій, пісень про літо, віршованих монтажів створювали святковий настрій в перший день літа для дорослих і дітей.

А 2 червня Центр дитячої та юнацької творчості запросив всіх жителів нашого міста подивитися видовищний захід - змагання зі стріт - воркауту, які також пройшли в міському парку культури і відпочинку.

"Колібрі" перемога на фестивалі "Сонячний зайчик"

May 28, 2018

Найменші вихованці колективу “Колібрі” Центру дитячої та юнацької творчості стали лауреатами І ступеню на фестивалі дитячих хореографічних колективів “Сонячний зайчик”, який пройшов 26 травня у місті Дніпро. Вітаємо наших малюків та керівника ансамблю Фоміну Наталію Юріївну!

День Європи

May 18, 2018

19 травня 2018 року Центр дитячої та юнацької творчості став учасником міських заходів до Дня Європи. Вісім педагогів декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва підготували та провели майстер - класи по виготовленню символів країн Європи. Під керівництвом Галяніної Лілії Леонидівни школярі вчились виробляти голуба з паперу - символ миру, Ільченко Людмили Борисівни - символ Іспанії червону гвоздику з фоамірану, Вікторової Катерини Валеріївни -  символ Великобританії троянду з фетру, Рибальченко Аліни Юріївни - листівку з символом Франції Ейфевою вежею, Шеховцової Ярослави Ігорівни - символ Нідерландів тюльпан з гофрованого паперу, Астаніної Наталі Олександрівни - листівки з елементами Європейської символіки, Андріяшко Володимира Миколайович показав майстер - клас з малювання прапорів різних країн, а Чернецька Ніна Вікторівна - майстер – клас по виготовленню болгарського сувеніру «Мартиніції». Виступи ансамблю "Дзвіночок", студії сучасного танцю "Карамель", вокальної студії "MELmysiKids" та хореографічного колективу "Колібрі" прикрасили міське свято.    

"Обдарованість - 2018"

May 16, 2018

17 травня 2018 року два колектива Центру дитячої та юнацької творчості отримали грамоти та кубки переможців на щорічній церемонії нагородження, організаторами якої є управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, “Обдарованість - 2018” в номінації “Зіркова команда”, а творчі виступи ансамблів “Карамель” та “Колібрі” прикрасили яскраву церемонію. Вітаємо вокальний ансамбль “Дзвіночок” клубу “Факел” та хореографічний колектив “Колібрі” клубу “Буревісник” з перемогою!

Звітний концерт

May 12, 2018

Яскраве, нахненне та незвизайне свято подарували своїм близьким вихованці Центру дитячої та юнацької творчості! 13 травня, у ПК ім. Шевченка пройшов традиційний звітний концерт вихованців клубів за місцем проживання, який був присвясений Дню матері та Міжнародному дню сім'ї. Більше тридцяти творчих виступів від сотень гуртківців ЦДЮТ стали чудовим подарунком найріднішим людям.

Свято розпочалося теплими словами про рідну Україну - ласкаву неньку, яка єднає всіх нас в одну велику українську родину. Їй вихованці присвятили різнобарвні хореографічні постановки, мелодійні пісні. Розповіли гуртківці і про велику родину Центру дитячої та юнацької творчості, яка об’єднує сім клубів за місцем проживання, де займається понад тисячу дітей. Про маленьку країну щасливого дитинства, яку створюють вихованці разом з педагогами лунали пісні, розповідали спортивні танці та авторські вірші. Доповнював виступи майбутніх артистів відеоряд, присвячений міжклубним конкурсам та святам, спортивно – оздоровчій роботі закладу, досягнення вихованців гуртків декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва.

Звичайно, найтепліші привітання в цей день звучали на адресу матусь. Своїй найріднішій людині діти дарували зворушливі вокальні композиції, веселі танці та поетичні рядки. Добрі слова не оминули й інших членів родини: татусям дарували фантазійні танці, натхнену постановку - дідусям та бабусям. Завершив концерт спільний вихід всіх учасників свята на сцену під вдячні оплески глядачів.

Вітаємо переможців!

May 11, 2018

Вітаємо хореографічний колектив “Колібрі” та гурток акробатики “Чарлі” клубу “Буревісник” з успішмим виступом на Міжнародному фестивалі - конкурсі “Хортиця - Серце Європи. Pod jednym Niebem”. Наші вихованці - лауреати ІІ і ІІІ ступеню!Також вітаємо молодші групи колективу “Колібрі” з перемогою на ІV Всеукраїнському фестивалі - конкурсі мистецтв “Шоколадний Бум 2018”!Всі три постановки ансамблю зайняли перші місця. Пишаємось вашими досягненнями та роботою керівників гуртків Фоміної Н.Ю. та Корчаки Т.В.

Святкові заходи до Дня перемоги над нацизмом

May 08, 2018

Центр дитячої та юнацької творчості приєднався до міських святкових заходів, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. В цей день в сквері біля клубу "Факел" пройшов святковий концерт за участю вихованців клубів "Антей",  "Молодіжний", "Юність" та "Факел", а вихованці клубів "Буревісник", "Червона гвоздика" та "Гвоздичка" долучилися до святкового концерту, організованого дитячою школою мистецтв. Дякуємо всім педагогам та вихованцям за творчу ініціативу

Фестиваль хореографії

April 30, 2018

Яскравим фестивалем сучасного хореографічного мистецтва Центр дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області відмітив Всесвітній день танцю. 28 квітня у ПК Залізничників зібралися понад триста вихованців чотирьох клубів за місцем проживання, щоб представити на розсуд журі свої творчі здобутки за минулий навчальний рік. Тридцять хореографічних постановок від шести гуртків оцінювалися у п’яти номінаціях: народна стилізація, дитячий танець, спортивна хореографія, сучасна хореографія, естрадна хореографія. Учасники фестивалю подарували глядачам мальовниче шоу, де батьки та рідні кожного гуртківця мали унікальну можливість по вболівати кожен за свій колектив та підтримати своїх маленьких артистів.

В цей день на сцені пробували свої творчі сили вихованці гуртків акробатики «Едельвейс», робили перші кроки молоді танцювальні колективи клубів «Юність», «Червона гвоздика» та колектив гуртка аеробіки клубу «Буревісник», підкорювали хореографічною майстерністю студія сучасного танцю «Карамель» та колектив «Колібрі». Фестиваль сучасного хореографічного мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості став для де-яких колективів клубів першою сходинкою у їх творчому розвитку, а для де-яких ще одним підтвердженням високого танцювального рівня.

Надзвичайно важкою була задача суддівської колегії, у склад якої увійшли в.о. директора Центру дитячої та юнацької творчості Коз’якова Наталя Володимирівна, директор ПК Залізничників Гарбар Анастасія Михайлівна та керівник зразкової студії сучасного танцю «My Life» Наталя Яценко, адже з великої кількості креативних, зіркових танцювальних номерів необхідно було виявити та оцінити найкращі. За кожен виступ колективи отримали відповідний диплом, а в кожній номінації було виділено лауреатів І, ІІ та ІІІ ступеню у старшій та молодшій віковій категорії, які отримали за перше місце кубки переможців фестивалю.

Найкращі виступи хореографічних колективів Центр дитячої та юнацької творчості запрошує побачити 13 травня у ПК ім. Т.Г. Шевченко під час звітного концерту закладу, присвяченого Міжнародному дню матері та сім'ї.

Міський міжклубний вокальний фестиваль "Зіроньки"

April 21, 2018

Сьогодні малий зал ДК Залізничників засяяв новими зірками, адже 22 квітня 2018 року Центром дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області було організовано міський міжклубний вокальний фестиваль «Зіроньки – 2018». Традиційно у фестивалі приймали участь сім вокальних гуртків клубів за місцем проживання. Перед журі, у складі викладачів Вищого Мелітопольського училища культури та в.о. директора Центру дитячої та юнацької творчості, стояла складна задача відзначити найкращих співаків зі ста вісімнадцяти дітей віком від 6 до 18 років. Педагоги ЦДЮТ ММР ЗО Бойка Ю.В. (клуб «Факел»), Молочкович С.В. (клуб «Червона гвоздика»), Мироненко К.Е. (клуби «Юність» та «Гвоздичка»), Савченко В.В. (клуб «Молодіжний»), Рега Г.В. (клуби «Буревісник» та «Антей») підготували яскравий вокальний концерт з тридцяти шести сольних та групових номерів. Вихованці клубів були відзначені у трьох вікових категоріях. Переможцями змішаної вікової категорії стали:

Лауреат ІІІ ступеню – вокальна студія «MELmusicKids» клубу «Червона гвоздика»;

Лауреат ІІ ступеню – гурток «Солов’їна пісня» клубу «Молодіжний»;

Лауреат І ступеню – вокальний ансамбль «Дзвіночок» клубу «Факел».

У молодшій віковій категорії журі відзначило високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру всіх вокальних колективів, але перемогу віддали сольним виступам виконавців:

Лауреат ІІІ ступеню – Лячко Владислава, вихованка вокальної студії «MELmusicKids» клубу «Червона гвоздика»;

Лауреат ІІ ступеню – Сурядна Марина, вихованка вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел»;

Лауреат І ступеню – Бучковський Ростислав, вихованець гуртка «Камертон» клубу «Юність».

Найбільше враження на глядачів справили вокалісти старшої вікової категорії. Учасники фестивалю поставили в скрутне становище журі, адже виділити трьох найкращіх виявилось надзвичайно важко, кожен вокаліст підкорював силою свого голосу, оригінальністю виступу, жанровим різномаїттям. Але конкурс все ж конкурс, переможцями було обрано:

Лауреат ІІІ ступеню – Жидкевич Дар’я, вихованка вокальної вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел»;

Лауреат ІІ ступеню – Сотіна Анастасія, вихованка вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел»;

Лауреат І ступеню – Крачун Юлія, вихованка вокальної студії «MELmusicKids» клубу «Червона гвоздика».

Всі співаки були відзначені дипломами учасників фестивалю та солодким подарунком від ПП «Дельфін», а переможці та найкращі вокалісти фестивалю прикрасять своїми виступами звітний концерт Центру дитячої та юнацької творчості, який відбудеться 13 травня у ДК ім. Шевченко.

Місячник благоустрою

April 20, 2018

На виконання розпорядження міського голови від 12.03.2018 № 140-р «Про місячник благоустрою міста», наказу управління освіти Мелітопольської міської ради від 13.03.2018 № 173 «Про затвердження плану заходів з проведення місячника благоустрою міста в установах та закладах освіти, підпорядкованих управлінню освіти Мелітопольської міської ради запорізької області», відповідно до плану  заходів з проведення місячника благоустрою міста в Центрі дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області  з 21 березня до 21 квітня 2018 року, затвердженого наказом Центру дитячої та юнацької творчості 21.03.2018 №48 та з метою поліпшення санітарного, естетичного стану підпорядкованих територій, залучення дітей і молоді до озеленення й благоустрою рідного міста колективом та вихованцями клубів за місцем проживання було проведено ряд заходів. У всіх клубах було виготовлено наочну агітацію, у вигляді плакатів, проведено обрізку чагарнику на прилеглій біля клубу території та операцію «Чистодвір», метою якої було очистити земельні ділянки прилеглих територій від листви, гілок, сушняку та сміття. Біля всіх клубів було проведено роботи по підготовки ділянок та висадженню квітів на клумбах та сажнів дерев, а вихованці клубу «Факел» долучилися до акції управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області по висадженню тюльпанів на території скверу, що знаходиться біля клубу, а вихованці клубу «Молодіжний» приєдналися до облаштування та прибирання території біля нового спортивного майданчика.  Колективи клубів оновили попереджувальні смуги на сходах, а педагоги клубу «Юність» провели акцію по оновленню та форбуванню спортивного майданчика, який знаходиться на прибудинковій території. Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості провели тематичні виховні заходи присвячені місячнику: вікторини «Рослини нашої місцевості» в клубах «Юність» та «Молодіжний», виставки робіт образотворчого мистецтва «Природа – прикраса Землі» в клубах «Антей» та «Червона гвоздика», перегляд екологічної казка «І у сміття є будинок» в клубах «Гвоздичка», «Буревісник», «Факел». 21 квітня колектив та вихованці клубів планують долучитися до заходів з нагоди Дня довкілля.

Конкурс ведучих

April 12, 2018

13 квітня 2018 року на базі клубу «Гвоздичка» пройшов традиційний міжклубний конкурс ведучих «Я знаю силу слова». Сім клубів представляли чотирнадцять дітей, які змагалися у парних та індивідуальних конкурсах і мали змогу продемонструвати свої дикторські та  акторські таланти, а також, у цьому році, вихованці показували здібності аніматорів, підготувавши домашнє завдання у вигляді гри з залом.  

"Планета дитинства" студії сучасного танцю "Карамель"

April 08, 2018

9 квітня 2018 року відбувся звітний концерт студії сучасного танцю “Карамель” клубу “Факел” Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради. Концерт не дарма мав назву “Планета дитинства” , адже сцена ПК ім. Т. Г. Шевченко на одну годину перетворилася на справжню планету танцю, де правлять дитячі посмішки. Шістнадцять нових хореографічних композицій глядачам дарували п'ять груп ансамблю, довівши всім, що за цей рік вони удосконалили свою майстерність і готові підкорювати нові висоти. Дякуємо керівникам студії сучасного танцю Тетяні Католик та Попковій Лілії за чудовий колектив, яким ми пишаємось!

Пасхальні майстер - класи

January 01, 2020

Центр дитячої та юнацької творчості 9 квітня 2018 року долучився до святкових заходів, присвячених Великдню, організованих відділом культури Мелітопольської міської ради Запорізької області. У міському парку ім. Горького пройшли майстер - класи, де всі бажаючі мешканці міста мали змогу виготивити символічні прикраси. Захід прийшов при активній участі гостей свята, весело та з користю, адже під керівництвом надагогів ЦДЮТ городяни навчалися виготовляти декоративні сувеніри, які стали символічною згадкою про свято.

Всесвітній день спорту

April 06, 2018

Центр дитячої та юнацької творчості розпочав низку заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров'я. 5 квітня для вихованців клубу “Буревісник” було організовано спортивний тематичний захід. Вселі конкурси, спортивні естафети та творчі виступи завершив колективний флешмоб, до якого залучилися всі вихованці клубу. Веселе, яскраве свято не лише розважило дітей, а й нагадало про важливість спорту у житті кожної людини. Спортивні заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я, пройшли у всіх клубах Центру дитячої та юнацької творчості. У клубі "Факел" пройшов спортивно – масовий захід «Свято здоров’я», у клубах "Молодіжний", "Гвоздичка", "Червона гвоздика" та "Антей" був організований  спортивно – розважальний захід «Ми – за здоровий спосіб життя» та спортивні змагання «Веселі старти». У гуртках настільного тенісу пройшли турніри на першість клубу, а у клубі "Юність" гурток дитячого театру показав для батьків та вихованців клубу виставу «Правила збереження здоров’я». Всього у заходах, присвячених Всесвітньому дню здоров'я взяли участь 411 дітей.

"ДніпроДенс"

March 24, 2018

24-25 березня 2018 року студія сучасного танцю «Карамель» та хореографічний колектив «Колібрі» Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «ДніпроДанс ». 124 вихованці клубів «Буревісник» та «Факел» представили на розсуд свої хореографічні композиції та стали дипломантами та лауреатами ІІІ ступеню. Вітаємо з перемогою! 

Танцювальний марафон

March 10, 2018

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області з нетерпінням чекали на закінчення вимушених канікул, адже кожен клуб готував святкові заходи до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир. Першими вітання отримали матусі вихованців клубу «Буревісник» - для них педагог – організатор клубу Корчака Тетяна Євгенівна та керівник хореографічного колективу «Колібрі» Фоміна Наталя Юріївна підготували святковий танцювальний марафон, який пройшов 11 березня у ПК «Залізничників». В цей день на сцені свої хореографічні номери глядачам дарували п’ять груп вихованців хореографічного колективу «Колібрі» і група гуртка аеробіки «Чарлі». Метою танцювального марафону було не лише привітати всіх жінок з минулим святом, а й оцінити майстерність кожного танцівника. З цим нелегким завданням довелось справлятися журі у склад якого ввійшли три педагоги хореографічних гуртків Центру дитячої та юнацької творчості та представники адміністрації.

Вихованці клубу «Буревісник» дивували глядачів запальними номерами та тендітними постановкам. Цей марафон подарував багато приємних несподіванок у вигляді запальних танців у стилі чирлідигу від гуртка аеробіки «Чарлі», веселої та яскравої постановки «Пірати» від молодшої групи колективу «Колібрі» та ніжної, чуттєвої композиції «Піаніно» від середньої групи. Всього в цей день на сцені  виступили більше ста двадцяти дітей, адже марафон налічував п’ятнадцять хореографічних композицій. Кожен виступ учасників був яскравим та неповторним і глядачі з вдячністю вітали маленьких артистів оплесками. Ведучими свята також були вихованці клубу «Буревісник», які відвідують театральний гурток «Калейдоскоп». Разом з керівником гуртка Бузовською Яною Вікторівною вони на кілька годин перетворилися на героїв популярної казки про Мері Попінс і сміливо керували святковим концертом. Вихованці цього ж гуртка прикрасили марафон своєю театральної постановкою, давши змогу журі підвести підсумки конкурсної програми.

Незвичайне весняне свято закінчилось нагородженням учасників танцювального марафону та словами подяки для всього педагогічного колективу клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості, який вже багато років щодня дарує дітям мікрорайону можливість відчути себе хоч маленькою, але все ж таки зіркою.

Конкурс читців

February 23, 2018

24 лютого 2018 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області пройшов міжклубний конкурс читців «Розквітай, моя ти Україно!». На минулому тижні в Центрі дитячої та юнацької творчості проходили заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Весь тиждень в клубах Центру дитячої та юнацької творчості йшли конкурси, де діти боролися за звання найкращого читця і право представляти свій клуб на міжклубному конкурсі «Розквітай, моя ти Україно».

24 лютого в клубі «Червона гвоздика» вихованці шести клубів за місцем проживання представили на суд журі свій талант. Журі, до складу якого входили представники адміністрації ЦДЮТ, педагоги і член Мелітопольського літературного об'єднання імені Павла Ловецького Галина Ліснича, треба було вирішити непросту задачу, адже кожен з конкурсантів підготував неповторне виступ, присвячений рідній країні.

Вихованці читали твори української класики, вірші сучасних українських поетів, таких як Андрій Кузьменко, лідер музичного гурту «Скрябін». Але підкорила журі вихованка клубу «Юність» Куцакова Катерина, вона виступила з власним твором, присвяченим темі військових дій на території Луганської області. Емоційність Катерини, дивовижний талант юної поетеси змусив багатьох глядачів слухати її виступ зі сльозами на очах.

Конкурсанти змагалися не тільки в майстерності декламації, а й в знанні українських прислів'їв, умінні складати власні віршовані твори, а також здатності працювати в парі та акторській майстерності, яку продемонстрували на заключному етапі конкурсу «Гумореска разом з другом». На цьому етапі глядачів здивували вихованки гуртка акторської майстерності клубу «Буревісник». Іскрометний виступ дівчат - це був справжній міні-спектакль з танцями і жартами. Прикрасили захід виступи гуртківців вокальної студії клубу «Червона гвоздика». За підсумками конкурсу перемогу розділили Куцакова Катерина і Галетова Лада, вихованка клубу «Гвоздичка». Друге місце зайняла Сергієнко Аріна з клубу «Буревісник», а третє - Авдеєнко Олена, клуб «Факел».

Свято Масляної

February 17, 2018

16-18 лютого 2018 року у клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли святкові заходи з нагоди свята Масляної. В ці дні вихованці ЦДЮТ стали учасниками ігрових та концертних програм, які знайомили гуртківців з традиціями одного з найдавніших слов’янських свят. Діти приймали участь в рухливих іграх, вікторинах, естафетах та інших розвагах, які були стилізовані під традиції свята. Завітали в ці дні до клубів і обов’язкові гості: Масляна, Зима, Весна, скоморохи та інші традиційні персонажі.  А вихованці клубу «Юність» і самі повеселилися на святі і порадували мешканців свого мікрорайону проводами зими під час дворового свята «Масляна до нас прийшла!»

Тематичні заходи з наголи вшанування учасників бойових дій на території інших держав

February 14, 2018

15 лютого 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли тематичні виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У клубах «Антей», «Червона гвоздика», «Молодіжний», «Юність» пройшли турніри з настільного тенісу, присвячені річниці виводу військ з Афганістану. Перед початком турнірів вихованці клубів стали учасниками виховної бесіди, присвяченої тематиці заходу. В клубі «Факел» пройшли спортивні міні-змагання «Спритні, сильні та непереможні», у заході прийняли участь вихованці молодшої групи гуртка карате. 17 лютого 2018 року у клубі «Юність» відбувся виховний захід у форматі клубу цікавих зустрічей: зустріч з воїнами-афганцями: «Обпалені війною». Під час заходу діти мали змогу поспілкуватися з учасниками бойових дій на території Афганістану старшим прапорщиком Литовка Дмитро Кузьмичем, старшим прапорщиком Зайцевим Віктором Миколайовичем, сержантом Безпалько Ігорем Михайловичем та сержантом Федорченко Віктором Олександровичем та подарувати їм свої творчі виступи. Формат зустрічі включав в себе розповідь гостей, святковий концерт вихованців клубу, перегляд відеофільму та бесіду з учасниками бойових дій на території Афганістану.

День Соборності України

January 21, 2018

22 – 25 січня в клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли заходи, присвячені святкуванню Дня Соборності України. У клубах «Антей», «Буревісник», «Молодіжний» та «Червона гвоздика» пройшла інформаційна година «Без Соборності немає Незалежності», метою якої було поглибити знання гуртківців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну. У заходах прийняли участь 97 дітей.

В клубі «Гвоздичка» проведено відкритий виховний захід «Розквітай, моя ти Україно!», в рамках якого було організовано творчий виступ вихованців вокального гуртка «Мрія» та гуртка акторської майстерності «Перлина», тематична вікторина, інформаційний відеоперегляд «Історична хвилинка» та зустріч з мелітопольською поетесою Галиною Лісничою. У заході взяли участь 24 вихованці клубу.

В клубі «Факел» організовано виступ вихованців гуртка акторської майстерності з літературною композицією «Наша мова солов’їна» та виховна година «Соборна моя Україно». У заходах прийняли участь 53 дитини.  Для вихованців клубу «Юність» було організовано виступ творчих колективів клубу з літературно – музичною композицією «Звешся величаво Україною, земле зачарована моя!». Учасниками заходу стали 22 гуртківці.

26.01.2018 року заплановано виступ вихованців клубу «Гвоздичка», в рамках проведення тематичного святкового заходу на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова.

Відкритий міський турнір з настільного тенісу

January 19, 2018

20-21 січня 18 вихованців Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у відкритому міському турнірі з настільного тенісу, який проходив на базі дитячої спортивної школи №1. Гуртківці чотирьох клубів за місцем проживання змагалися з місцевими та районними спортсменами у різних вікових категоріях. За підсумками змагань вихованець гуртка настільного тенісу «Ракетка» клубу «Юність» став золотим призером у середній віковій категорії.

Різдвяні турніри з настільного тенісу

January 12, 2018

Під час зимових канікул вихованці клубів мали змогу прийняти участь у турнірах з шашок та шахів, а 13 січня, напередодні Старого Нового року на базі клубу «Юність» пройшов традиційний Різдвяний турнір з настільного тенісу, в якому прийняли участь тридцять вісім вихованців різних клубів Центру дитячої та юнацької творчості. Початок змагання був незвичайним – театральний та вокальний гуртки клубу привітали всіх учасників творчим виступом. Змагання проходили у трьох вікових категоріях. За підсумками турніру переможцями у молодшій віковій категорії стали Карпіков Дмитро (клуб «Юність»), у середній віковій категорії – Приходько Руслан (клуб «Юність»), у старшій – Шевченко Артем (клуб «Червона гвоздика»). Всі учасники турніру отримали кондитерські вироби від ПП «Лідер», а переможці – солодкі подарунки та грамоти від організаторів турніру.

"Різдвяні передзвони"

January 04, 2018

Напередодні Свят-вечора та Різдва Христового понад сто тридцять п’ять вихованців Центру дитячої та юнацької творчості  колядували та щедрували на традиційному фестивалі «Різдвяні передзвони», який проходив в актовій залі Мелітопольської школи мистецтв. Кожен клуб підготував колективний театралізований виступ, який включав в себе елементи хореографії, традиційний український вертеп і, звичайно, колядки. В залі лунав щирий дитячий спів з побажаннями миру, здоров’я та добробуту. В цей день на сцені вітали всіх присутніх зіркодар з Віфлеємською зіркою та традиційні обрядові герої:  коза, янголи, господарі, пастушки. В залі панувала тепла, доброзичлива, святкова атмосфера. А господарі свята одарили всіх учасників фестивалю солодкими подарунками.

Новорічні святкові заходи

December 24, 2017

Шкільні канікули для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості – це час пригод, адже в ці дні кожен клуб перетворюється на незвичайну новорічну казку. Чергу новорічних святкових заходів розпочав традиційний міжклубний шоу-конкурс «Супер – Снігуронька 2018», який пройшов 23 грудня 2017 року в клубі «Факел». Приголомшливо новорічний настрій дарували глядачам сім Снігуроньок, кожна з яких представляла один з клубів ЦДЮТ. Дівчата , разом зі своїми групами підтримки, показували новорічні казки, демонстрували наряди Снігуроньок з майбутнього, змагались в мінні організовувати та проводити новорічну гру і, звичайно, хизувались своїми талантами. Кожна з Снігуроньок стала переможницею в одній з номінацій, а титул «Супер – Снігуронька 2018» отримала Піморенко Юлія. Всі учасниці конкурсу  і групи підтримки були нагороджені солодкими призами від Центру дитячої та юнацької творчості. Новорічні святкові заходи в клубах – це сім незабутніх казок. В кожному клубі – своя новорічна історія. На шкільних канікулах в гості до гуртківців заглянуть такі незвичайні персонажі як Баба Мороз, ельфи, папуаси та багато інших. Але обов'язковими гостями в ці дні будуть Дід Мороз і Снігуронька, а також символ нового року - Собака.

Новорічний концерт студії сучасного танцю "Карамель"

December 22, 2017

Чудовою новорічною традицією став концерт студії сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості, який в цьому році пройшов 23 грудня 2017 року на головній сцені міста у ДК ім. Шевченка. Вихованці студії подарували глядачам свої найкращі хореографічні композиції. В цей день на сцену виходили як старші групи ансамблю, так і найменші вихованці студії. Завершив святковий концерт вихід Діда Мороза і Снігуроньки, які побажали всім дітям та їх керівникам творчих досягнень в новому році.

Святкові заходи до Дня Святого Миколая

December 18, 2017

19 грудня 2017 року у клубах Центру дитячої та юнацької творчості були організовані святкові заходи, присвячені святкуванню Дня Святого Миколая. Вихованці клубу «Буревісник» прийняли участь в ігровій програмі «Наш веселий Миколай, до нас в гості поспішай» під час якої діти мали змогу позмагатися у спритності, швидкості та похизуватися своїми знаннями про новорічні традиції і свято Святого Миколая. Гуртківці театральної студії клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості підготували та показали виставу для вихованців Мелітопольської школи – інтернату «Гармонія», а також для учнів початкової ланки загальноосвітньої школи №1.

Презентація книги Ксенії Фред

December 17, 2017

18 грудня 2017 року в рамках реалізації заходів Плану міжкультурної інтеграції міста у Мелітопольському краєзнавчому музеї  пройшла авторської презентації дитячої книжки Ксенії Фред (м.Львів) «Казки Петрикових друзів».  Роботи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості були надані для ілюстрування книги, у яку ввійшли роботи семи маленьких художників ізостудій клубів «Антей», «Червона гвоздика», «Гвоздичка» та «Буревісник». На презентацію книги були запрошені всі автори художніх робіт, наданих для ілюстрування книги. Діти із задоволенням слухали розповідь Ксенії Фред про ідею створення спільного проекту, про історію написання дитячих книжок. Всі маленькі художники, роботи яких увійшли до книги, отримали у подарунок примірник книги з автографом авторки. З величезною вдячністю вихованці ЦДЮТ подарували всім гостям свої творчі номери. Наприкінці презентації дітей запросили до смарт-руму, де працівники музею навчили їх малювати шоколадом.

Заходи до Дня боротьби зі СНІДом

November 30, 2017

1 грудня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли тематичні виховні заходи, присвячені Дню боротьби зі СНІДом. Так у клубі «Факел» виховна година  для батьків та вихованців в рамках якої була підготовлена інформаційна довідка за тематикою заходу, до уваги присутніх було запропоновано перегляд документального фільму «Антиреклама СНІДу» та дидактична гра «Що я знаю про СНІД». Педагог – організатор клубу «Буревісник» провела виховний захід у форматі клубу цікавих зустрічей з Кузнецовою Світланою Анатоліївна, лікарем-інфекціоністом міської інфекційної лікарні, яка провела лекцію для вихованців клубу.

Участь у мюзиклі

November 30, 2017

1-2 грудня 2017 року студія сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості у співпраці з народним театром пісні «Шоколад» подарували всім мешканцям міста казковий мюзикл «Летючий корабель». Вистава пройшла на головній сцені міста у ПК ім. Шевченка. З8 танцюристів ЦДЮТ підготували кілька хореографічних композицій під час яких вони втілювали казкові образи персонажів казки: веселі подружки принцеси Забави, бабки Йожки, лісові іскринки та інші. Маленькі глядачі із задоволенням слідкували за пригодами героїв казки та подарували артистам свої вдячні аплодисменти.

Участь у святковому концерті "Подаруй посмішку світові"

November 30, 2017

1 грудня 2017 року вихованці Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у святкових заходах, присвячених Міжнародному дню людей з інвалідністю. У святковому концерті «Подаруй посмішку світові», який пройшов на базі Мелітопольського обласного центру соціально – психологічної реабілітації дітей Запорізької обласної ради прийняли участь вихованці вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел» та танцювального гуртка «Гранд» клубу «Юність». За участь у заході творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості були нагороджені подяками від Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

участь у конкурсі "Світ без насилля"

November 26, 2017

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» вихованці Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у міському відбірковому турі обласного конкурсу малюнків і фоторобіт «Світ без насилля». 27 листопада  відбулось нагородження переможців. В номінації найкращій малюнок переможцем стала вихованка клубу «Юність» Людмила Сидорова. Вихованка клубу «Факел» Марина Сурядна та вихованець клубу «Гвоздичка» Єгор Босько стали переможцями у номінації «Світ очами щасливої дитини». Діти були нагороджені грамотами та призами.

Тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні

November 25, 2017

23–25.11.2017 року в клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні :

- у клубі «Гвоздичка» був організований вечір пам'яті, присвячений Дню пам'яті жертв голодомору «Скорботна пам'ять поколінь», у заході прийняли участь 16 вихованців клубу;

- педагог – організатор клубу «Факел» організував для вихованців вечір пам’яті жертв голодомору, який включав в себе інтерактивне спілкування та творчу акцію «Незабудки пам’яті». У заході прийняли участь 34 гуртківці клубу;

- у клубі «Червона гвоздика» пройшла виховна година «Україна пам’ятає», метою якого було поглибити знання дітей про Голодомор, як геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки. Учасниками заходу стали 25 дітей середнього та старшого шкільного віку;

- 8 вихованців еколого – патріотичного гуртка клубу «Юність» разом з керівником прийняли участь у загальноміському мітингу-реквієму «Пам’ять відлунює знову роками». В цей же день у клубі для дітей старшого шкільного віку пройшов виховний захід «В пам'ять про голодомор 32-33 років» за участю 25 вихованців.

- для вихованців клубів «Молодіжний» та «Буревісник» було підготовлено інформаційне повідомлення «Голодомор 33: цинізм та наслідки трагедії». 41 вихованець клубу прослухав інформаційне повідомлення під час занять гуртків.

- На інформаційних стендах всіх клубів було розміщено інформаційні матеріали щодо проведення Дня інформування «25 листопада Україна вшанує жертв голодомору».

Осінній турнір з настільного тунісу

November 10, 2017

11 листопада у великому залі Мелітопольського промислово - економічного коледжу пройшов відкритий турнір з настільного тенісу, співорганізаторами якого виступив Центр дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради. У змаганнях прийняли участь 35 юних спортсменів, у тому числі вихованці клубів за місцем проживання "Антей", "Червона гвоздика" та "Юність". Вихованці змагались у трьох вікових категоріях. За підсумками змагань перше місце у молодшій та середній віковій категорії здобули гуртківці клубу "Юність", переможцем старшої вікової група став вихованець клубу "Антей".

Перемоги хореографічних колективів

November 10, 2017

Вихованці студії сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками Міжнародного фестивалю – конкурсу мистецтв «Мистецтва обрії безкраї», організатором якого виступили МГО «Європейська молодіжна ліга» при підтримці «Всеукраїнської національної музичної спілки». Фестиваль пройшов 11 листопада 2017 року у місті Полтава на найбільшій сцені міста у Палаці  дозвілля «Листопад». На розсуд журі, до складу якого входили Герман Юрченко – народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, Милена Лейбук – заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор центра естетичного розвитку, суддя асоціації естрадного танцю України, Марк Орловський – заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, мелітопольські діти представили шість композицій та отримали високі оцінки. За підсумками конкурсу молодша група студії сучасного танцю «Карамель» стала лауреатом другого ступеню в номінації 6-8 років (естрадний танок), середня група – лауреатом другого ступеню 9-11 років (естрадний танок). Триумфаторами стали вихованці старшої групи, які отримали звання лауреатів першого ступеню 12-15 років (естрадний танок). Студія сучасного танцю «Карамель» Центру дитячої та юнацької творчості  заслужено була нагороджена Кубком Переможця.

Неочікуваним і дуже приємним сюрпризом для колективу стало запрошення поєднати літній відпочинок у дитячому творчому таборі «Вместе» (місто Китен, Болгарія) з участю у телевізійному фестивалі – конкурсі «Зоряний бриз», який буде проходити на базі цього табору у червні 2018 року. До того ж, запрошення було підтверджено сертифікатом на 500 євро, що визвало бурхливу схвальну реакцію батьків.

Ранок другого дня діти присвятили екскурсії по місту: відвідали музей Полтавської битви, Ротонду дружби народів, сфотографувались біля пам’ятника Галушкам. Місто покорило мелітопольських школярів. З цієї дивовижної подорожі діти привезли не лише кубок переможця, але й незабутні враження.

Також 11 листопада вихованці хореографічного колектива «Колібрі»  клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у міжнародному фестивалі польської та української культури «Хортиця – серце Європи. Pod jednem Niebem» в місті Запоріжжі. Більш ніж сімдесят вихованців Центру дитячої та юнацької творчості дарували глядачам свої хореографічні номери. Фестиваль пройшов у Палаці культури «Тітан» під керівництвом віце – президента Всеукраїнської благодійної організації «Талановиті діти України» Людмили Пескової. За підсумками фестивалю Вихованці хореографічного колективу «Колібрі» стали дипломантами першого та другого ступеню.

Вокальні конкурси

October 27, 2017

Попередній тиждень для мелітопольських школярів – це тиждень відпочинку, адже саме на нього припали перші шкільні канікули. Але для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості це був час творчості та подорожей. Гуртківці вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел» стали учасниками десятого Міжнародного пісенного форуму учнівської молоді «Партнерів єднає мелодія пісні», який пройшов 25-27 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавської міської ради Полтавської області та Палацу культури і творчості міста Горішні Плавні. Форум проходив під патронатом міського голови та Горішньоплавської міської ради. В рамках форуму вихованці Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у вечорі знайомства для учасників і гостей фестивалю, благодійному фестивалі «Діти – дітям», конкурсній програмі серед учасників форуму, майстер – класі зі створення зовнішнього іміджу виконавця, майстер – класі з вокалу. У фестивалі прийняли участь вокалісти з Молдови та дев’яти регіонів України. Вихованці та керівник вокального ансамблю «Дзвіночок» Бойка Юлія Володимирівна отримали сертифікати учасників форуму. За підсумками конкурсної програми Жидкевич Дар’я та Шерстобітова Кристина стали переможцями у номінації «Високий рівень вокальної майстерності», Сотіна Анастасія отримала диплом переможця у номінації «Артистизм та музична майстерність».

28 жовтня 2017 року у місті Запоріжжя на базі Запорізького національного університету пройшов Міжрегіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «Слався, рідна Україно», учасниками якого стали вихованці вокальних гуртків «Незабудка» та «Світанок» клубів «Буревісник» та «Антей» Центру дитячої та юнацької творчості. У конкурсі прийняли участь вихованці різних вікових категорій, на розгляд журі було представлено кілька вокальних виступів, кожен з яких демонстрував вокальні здобутки дітей та направленість патріотичного виховання сучасної позашкільної освіти. Підсумки конкурсу будуть підведені протягом місяця.

Місячник ЦЗ та БЖД

October 25, 2017

З 9 жовтня Мелітополь підключився до заходів в рамках Місячника цивільної оборони і безпеки життєдіяльності, який проходив у всіх навчальних закладах міста. Не залишилися осторонь і вихованці клубів за місцем проживання Центру дитячої та юнацької творчості, які стали учасниками тематичних виховних заходів: вікторин, конкурсів малюнків, інтерактивних акцій, круглих столів.

Для гуртківців клубу «Юність» 26 жовтня була організована ознайомча екскурсія в 10 Державну пожежно - рятувальну частину ГУ ДСНС. В ході екскурсії вихованців познайомили з видами пожежних машин, призначенням їх оснащення. В довершення екскурсії дітям дозволили примірити каски пожежників.

В цей же день відбувся виховний захід у форматі інтерактивного спілкування з працівниками ДСНС з демонстрацією пожежно - рятувальної машини на базі клубу «Буревісник». У заході взяли участь вихованці трьох клубів Центру дитячої та юнацької творчості, що розташовані на мікрорайоні: «Буревісника», «Гвоздички » та «Червоної гвоздики ». Виступ агітбригади гуртка акторської майстерності клубу «Буревісник» за тематикою пожежної безпеки задало тон цієї зустрічі. Представники 9 Державної пожежно - рятувальної частини ГУ ДСНС розповіли вихованцям про інструменти пожежогасіння та захисний спецодяг, відповіли на численні запитання зацікавлених слухачів. І не тільки розповіли, відповіли, а й продемонстрували, заодно познайомивши всіх присутніх з правилами дій при виникненні пожежі і внутрішнім оснащенням пожежної машини.

Обласний молодіжний фестиваль "Зорепад"

October 16, 2017

17.10.2017 Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь в зональному турі обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад», який проходив на базі ПК Залізничників. У фестивалі прийняли участь вихованці вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел», вокального гуртка «Світанок» клубу «Антей», а студія сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» здобула перемогу у зональному турі і представлятиме наше місто у фіналі фестивалю, який відбудеться в Запоріжжі.

До Дня захисника України

October 17, 2017

11-17.10.2017 у клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли святкові заходи, присвячені Деню захисника України і українського козацтва, 75 річниця української повстанської армії (УПА). У клубах «Червона гвоздика» та «Юність» пройшли виховні заходи спортивно-патріотичного спрямування «Найбільше ми хочемо миру на світі». У клубі «Факел» вихованці секції карате «Вітязь» прийняли участь у розважально-ігровій програмі для хлопців «Юні захисники України». Більш ніж сімдесят вихованців клубу «Буревісник» стали учасниками квесту «Молодь обирає здоров’я», присвяченого Дню захисника України та Дню козацтва. 13.10.2017 студія сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками святкового міського концерту присвяченому Дню Захисника України та виховного заходу ЗОШ №22 «Покровський ярмарок на Юровці».  14.10.2017 гуртківці вокальної студії «Камертон» та вокального гуртка «Мрія» прикрасили своїми виступами святковий концерт, який проходив у ПКіВ ім. Горького.

Міські змаганя зі стріт-воркауту

September 30, 2017

30.09.2017 року у Мелітопольському парку культури і відпочинку пройшли міські змагання зі стріт-воркауту, одним з  організатором яких виступає Центр дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради. Змагання було присвячено святкуванню Дня міста та перенесено у зв’язку з погодними умовами. Більш ніж тридцять спортсменів – ентузіастів прийняли участь у змаганнях, які проводилися у таких категоріях як підтягування, віджимання на брусах, фрістайл, вихід сили на дві руки тощо. Також пройшов традиційний конкурс для глядачів.

Урочисте відкриття спортивного майданчика біля клубу "Гвоздичка"

September 30, 2017

24.09.2017 року Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь в урочистому відкритті відремонтованого спортивного майданчика біля клубу «Гвоздичка». Керівником проекту по створенню сучасного майданчика виступила директор Центру дитячої та юнацької творчості Донець Ірина Федорівна. За короткий термін на місці покинутої прибудинкової ділянки було створено сучасний спортивний майданчик. На урочистому відкритті були присутні Мелітопольський міський голова Мінько Сергій Анатолійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федоров Іван Сергійович, директор дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Жорняк Андрій Миколайович. Після символічного відкриття майданчика на футбольному полі розпочався матч між вихованцями гуртків клубу «Антей» та «Червона гвоздика», якому передував виступ дівчат клубу «Буревісник» у форматі групи підтримки. Паралельно з матчем на майданчику з тренажерами пройшов показовий виступ зі стріт-воркауту та змагання з настільного тенісу між вихованцями клубів. Поряд з майданчиком педагог – організатор клубу «Гвоздичка» провела для гуртківців конкурс малюнків на асфальті, присвячений Дню міста. Майданчик прикрасили фотороботи вихованців ЦДЮТ «Місто на мій фотопогляд», присвячені Дню міста та фотосушка «Саме тут і саме так здійснюються мрії…», на якій можна було простежити етапам ремонтних робіт спортивного майданчика.

Святкова хода "Моє місто - моя гордість"

September 30, 2017

24.09.2017 року студія сучасного танцю «Карамель» клубу  «Факел» та хореографічний колектив «Колібрі» клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у святковій ході «Моє місто – моя гордість». Під час святкової ходи творчі колективи, у форматі нон – стоп, привітали рідне місто творчими виступами.

Мистецькій простір на Грушевського

September 30, 2017

23.09.2017 року педагоги Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь в організації творчої акції «Мистецький простір на Грушевського», яка проходила у міському краєзнавчому музеї. Керівники гуртків Винокурова Л.П., Ільченко Л.Б., Чернецька Н.В. підготували для школярів та їх батьків майстер – класи з виготовлення ляльки – мотанки, привітальної листівки з квіткою, зробленою з паперових серветок та майстер – клас по виготовленню червоного маку зі стрічок. Керівник гуртка образотворчого мистецтва Рибальченко А.Ю. прикрашала обличчя всіх бажаючих незвичайним аквагримом. В одному з залів музею була розташована фотосушка «Місто на мій фотопогляд», авторами якої стали вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. Директор та заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками презентації смарт – руму від «Арсеналу ідей України».

"Бабусині таємниці"

September 30, 2017

23.09.2017 року, на базі інтеркультурного центру «Кале», пройшов інтеркультурний фьюжн «Модна кухня». Серед інших заходів в його програмі відбувся розважально-пізнавальний конкурс «Бабусині таємниці», в якому прийняли участь керівник гуртка народної творчості Центру дитячої та юнацької творчості Посохіна Надія Олександрівна та вихованці гуртків «Творчий калейдоскоп» клубу «Червона гвоздика» і «Мозаїка» клубу «Факел» . Педагог, разом з гуртківцями показали гостям майстер-клас з ліплення прикрас для випічки. Вихованці клубів також прийняли участь у інших тематичних заходах, в рамках розважально – пізнавального конкурсу: разом з помічницями діти ліпили традиційні караїмські пиріжки з яблуками, ліпивши з пластиліну  те що зазвичай виконують з тіста ( пироги, вареники, навіть, піца). По закінченню заходу дітей порадували солодкою традиційною випічкою та подарунками.

Концерт МЗТГ

September 30, 2017

22.09.2017 вихованці клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками  святкових заходів присвячених Дню машинобудівника. Творчі колективи підготували концерт для працівників ПАТ «Гідросила МЗТГ», який пройшов на території заводу. Під час концерту лунали привітання та подяки для всіх працівників та керівництва ПАТ  «Гідросила МЗТГ», які підтримують клуб, надають йому спонсорську допомогу. Гуртківці клубу подарували хореографічні, вокальні композиції, вірші та теплі слова.

"Моє рідне місто - М"

September 30, 2017

21.09.2017 вихованці вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками фіналу конкурсу творчих робіт «Моє рідне місто – М», який проходив у бібліотеці ім. В. Маяковського. Для фіналістів конкурсу було організовано міні-концерт за участю гуртківців клубу.

День сталої енергії

September 30, 2017

20-21 вересня 2017 року, в рамках проведення Дня сталої енергії, в клубах Центру дитячої та юнацької творчості було організовано інформаційні години та вікторини «Енергоресурси України», у яких взяли участь більше ста вихованців гуртків. Керівники гуртків образотворчого профілю  клубів «Антей», «Молодіжний», «Червона гвоздика», «Юність» провели конкурс малюнків «Альтернативні види енергії», в якому прийняли участь сорок три гуртківці.

Участь у міському конкурсі "Таланти мого району"

September 30, 2017

20.09.2017 стартував міський конкурс непрофесійних артистів «Таланти мого району», який проходив у три етапи протягом 20-22 вересня, напередодні Дня міста. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості приймали участь у всіх етапах конкурсу. На першому етапі свої таланти суддям демонстрували вихованці клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості: хореографічна постановка «Танго» та сольний виступ від вихованців студії сучасного танцю «Карамель», вокальні дуети, сольні та групові композиції гуртківців вокального ансамблю «Дзвіночок». Для другого етапу конкурсу свої виступи підготували вихованці клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості: сольну пісню підготувала вихованка вокальної студії «Камертон», а вихованець гуртка рукопашного бою «Спас» здивував всіх присутніх незвичайним номером з шаблею. Третій етап конкурсу відкривала молодша група хореографічного колективу «Колібрі» клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості, вихованці  цього колективу продемонстрували суддям конкурсу свої вміння під час виконання ще трьох хореографічних композицій. Гуртківці клубу «Гвоздичка» Центру дитячої та юнацької творчості в цей день виступили з віршами, продемонструвавши свої акторські здібності.

"Таланти мого району"

September 19, 2017

20.09.2017 розпочався перший відбірковий тур загальноміського конкурсу "Таланти мого району". Першими свої таланти продемонстрували жителі района Нового Мелітополя. Не залишились осторонь і вихованці клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості. Вони представили на розсуд журі свої вокальні та хореографічні таланти. Педагог - організатор клубу "Факел" Центру дитячої та юнацької творчості була нагороджена дипломом від благодійного фонду Романа Романова за значний особистий внесок в розвиток рідного міста та району Нового Мелітополя та сертифікатом на 500 л природної негазованої води.

Відкриття скверу біля клубу "Факел"

September 18, 2017

19.09.2017 відбулось урочисте відкриття скверу біля клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості.  Вихованці ЦДЮТ підготували хореографічні та вокальні виступи, на сцені жителів Нового Мелітополя вітав міський голова Сергій Мінько, керівник проекту Андрій Жорняк та директор ПАТ «Гідросила МЗТГ». Свято продовжилося тематичною акцією «Я за вакцинацію», організованою амбулаторією №8.

Олімпійський тиждень

September 10, 2017

У період з 02-09 вересня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли заходи в рамках проведення Олімпійського тижня:

 02.09.2017 пройшов міжклубний турнір з міні футболу на футбольному полі біля клубу «Молодіжний» . У турнірі прийняли участь вихованці гуртків клубів «Молодіжний», «Антей» та «Червона гвоздика». Після проведення турніру педагогом – організатором були організовані спортивні змагання «Веселі естафети» та концертна програма для батьків клубу. У заході прийняли участь 47 вихованців.

07-08.09.2017 в клубах «Антей», «Червона гвоздика», «Юність» пройшли турніри з настільного тенісу на особисту першість в клубах в яких прийняли участь 46 гуртківців. Переможці були відмічені грамотами.

06-08.09.2017 на спортмайданчиках біля клубів «Буревісник», «Гвоздичка», «Молодіжний», «Факел» були проведені фізкультуро – оздоровчі  заходи  «Веселі старти» , які включали в себе спортивні естафети, вікторини та ігри. У заходах прийняли участь 75 вихованців клубів та всі бажаючі діти мікрорайонів.

09.092017 спортивно-розважальна програма «Спорт для всіх – радість життя» пройшла у ПКіВ ім. Горького на атракційному майданчику. Спортивно – розважальна програма для дітей і підлітків була проведена за участю вихованців клубів та всіх бажаючих дітей, до програми входили естафетні змагання, інформаційні бліц – турніри тощо.

09.092017 для всіх мешканців Мелітополя було проведено спортивне свято «Спорт – це сила, краса і здоров’я» у ПКіВ ім. Горького на літній естраді. 94 гуртківці організували концерт для мешканці міста, присвячений Олімпійському тижню. У спортивному святі прийняли участь творчі колективи ЦДЮТ. До програми входили спортивно – хореографічні композиції танцювального гуртка «Гранд», гуртка акробатики «Едельвейс», хореографічного колективу «Колібрі», а також виступи вокальних колективів, гуртка акторської майстерності та гуртка рукопашного бою «Спас». До програми також входив виступ силового жонгляжу кандидата в майстри спорту Єгора Ткачука.

10.092017 11 вихованців гуртків настільного тенісу клубів «Юність», «Антей», «Червона гвоздика» стали учасниками міського відкритого турніру з настільного тенісу, який проходив у ДВНЗ «Мелітопольський промислово – економічний технікум, організатором виступив голова міської федерації настільного тенісу Гаврилов Ю.В.

Благодійний ярмарок

August 23, 2017

24 серпня 2017 року керівник гуртка м’якої іграшки «Чарівники» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості Шеметова С.А. прийняла участь у благодійному ярмарку «З Україною в серці», який проходив на площі Перемоги на честь святкування Дня незалежності України. До ярмарки педагог разом з вихованцями гуртка підготували м’які іграшки, зроблені різними техніками: в’язані спицями та гачком, зшиті з хутра та тканини тощо.

Міські змаганя з настільного тенісу

August 22, 2017

23 серпня 2017 року у тенісній залі ПКіВ ім. М. Горького пройшли міські змагання з настільного тенісу, організаторами яких виступив Центр дитячої та юнацької творчості. Окрім вихованців клубів за місцем проживання у змаганнях прийняли участь клуб настільного тенісу «Мелітополь» та всі бажаючі мешканці нашого міста.

Олімпійський день

June 16, 2017

Відповідно до плану заходів Олімпійського дня Центру дитячої та юнацької творчості 

в клубах за місцем проживання 15.06.2017 були  проведені наступні заходи:

- спортивно-танцювальний флешмоб «Діти - наше майбутнє» в клубі «Факел». Студія сучасного танцю "Карамель" підготувала та провела веселий флешмоб, в якому прийняли участь 40 дітей. 

- спортивні естафети  на  майданчиках біля  клубів: «Антей», «Буревісник»,

«Молодіжний», «Факел», «Юність». Під час проведення естафет вихованці клубів та всі бажаючі діти мікрорайонів, мали змогу прийняти участь у різних веселих конкурсах, проявити свою спритність, швидкість, кмітливість. У спортивних естафетах прийняли участь 76 дітей;

- оздоровча  гімнастика  біля  ЗОШ №7. В цей день, як і протягом всього літа, всі бажаючі мешканці мікрорайну мали змогу приєднатися до веселої гімнастики, організованої педагогами клубу "Факел". В цей день оздоровчу гімнастику, разом з вихованцями клубу робили 50 дітей;

- пробіг «Олімпійський день» на спортмайданчику  біля  клубу «Антей». Вихованці футбольного гуртка та гуртка настільного тенісу клубу "Антей" в цей день прийняли участь у тематичному пробігу, у якому взяли участь 15 дітей;

  - змагання  з  футболу  біля  клубу  «Антей». 15 червня вихованці футбольних гуртків клубів "Молодіжний" та "Антей" провели дружню зустріч з футболу, мали змогу виявити найкращих футболістів та провести змагання. 

 - змагання  з  піонерболу команд клубу «Юність» та ЗОШ №1. У змаганнях прийняли участь 18 дітей;

- турнір  з  настільного  тенісу  на  особисту  першість  клубу  «Червона Гвоздика». Вихованці гурка настільного тенісу, у кількості 15 дітей, взяли участь у підсумковому турнирі, під час якого продемострували свої вміння та навички, здобуті протягом року. Переможців турніру було нагороджено вітальними грамотами. 

- вікторина «Олімпійські  види  спорту» в  клубі  «Червона  гвоздика». Педагог - організатор підготувала для вихованців клубу молодшого шкільного віку цікаві завдання, загадки та запитання, які знайомили дітей з історією Олімпійських ігор, різних видів спорту тощо.Всього у заході прийняли участь 13 дітей.

Святкові заходи до Дня захисту дітей

1 червня 2017 року Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь у святкових міських заходах до Дня захисту дітей. Керівники клубу «Юність» підготували та провели у парку культури і відпочинку ім. Горького розважально – ігрову програму, яка включала в себе веселі естафети, активні ігри та виступи вокальних колективів Центру дитячої та юнацької творчості. Учасники та переможці ігрової програми отримали сувеніри та подарунки. У цей же день на сцені парку пройшов спільний концерт творчих колективів ЦДЮТ і вихованців дитячої музичної школи №1. Глядачі мали змогу подивитись виступи хореографічних колективів, виступи вокалістів та вихованців гуртків художнього слова. Клуб «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості з нагоди Дня захисту дітей привітав всіх мешканців району міста Нового Мелітополя святковим концертом, який пройшов у дворі загальноосвітньої школи №7.

Мистецький простір на Грушевського

May 19, 2017

20 травня 2017 року керівники гуртків образотворчого та декоративно – ужиткового профілів Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у святковому заході до Дня Європи в Україні «Мистецький простір на Грушевського». Педагоги дали майстер – класи для всіх бажаючих за різними напрямками: малювання пластиліном, виготовлення ляльки – мотанки, виготовлення квітів з фомірану, виготовлення поробок з непридатного матеріалу тощо. Діти та дорослі із задоволенням прийняли участь у святі та здобули нові навички художньої діяльності.

Щорічна церемонія нагородження здібної молоді

May 17, 2017

18 травня 2017 року у ПК ім. Шевченка пройшла щорічна церемонія нагородження найуспішнішої молоді міста Мелітополя. Учні загальноосвітніх навчальних закладів були нагороджені грамотами управління освіти за перемоги у Всеукраїнських та обласних олімпіадах і конкурсах. Студія сучасного танцю «Карамель» Центру дитячої та юнацької творчості здобула перемогу в номінації «Зоряна команда» як колектив, що є багаторазовим переможцем творчих конкурсі. Керівники Католик Т.Є. та Папкова Л.В. отримали дві винагороди.

Звітний концерт "Весняний букет для найдорожчих..."

May 12, 2017

13 травня 2017 року  у ПК ім. Шевченко відбувся звітний концерт Центру дитячої та юнацької творчості «Весняний букет для найдорожчих…», який був присвячений Всесвітньому дню сім’ї та Дню матері. Концерт проходив в рамках міського фестивалю сім’ї «Щаслива родина – міцна країна».  В цей день на сцену вийшли вихованці хореографічних, вокальних та спортивних гуртків клубів за місцем проживання. Досягнення гуртківців образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва глядачі побачили під час презентації на екрані. Яскравий концерт з двадцяти дев’яти номерів був подарунком для всіх Мелітопольських родин.

Перемога на конкурсі образотворчого мистецтва

May 11, 2017

12 травня 2017 року у м. Запоріжжі пройшов підсумок обласного конкурсу дитячої творчості «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». За рішенням журі І місце зайняла вихованка образотворчого гуртка «Веселка» клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості Мовчан Ганна. Вітаємо з перемогою!

Свято клубу "Юність" до Дня матері

May 11, 2017

12 травня 2017 року з нагоди Міжнародного Дня матері творчі колективи клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт для територіального центру соціального обслуговування населення.   

9 травня 2017 року

May 08, 2017

9 травня 2017 року з нагоди Дня пам’яті та примирення і відзначення в місті Мелітополі 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вихованці Центру дитячої та юнацької творчості підготували для мешканців міста святкову концертну програму, яка пройшла у парку культури і відпочинку ім. Горького. Вихованці студії сучасного танцю «Карамель»  прийняли участь у загальноміському мітингу. Колектив Центру дитячої та юнацької творчості прийняв участь у загальноміській Ході пам’яті.

Тематичний тиждень "Вахта пам'яті"

May 02, 2017

03 – 08.05.2017 року. В рамках тематичного тижня «Вахта пам’яті»  в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли святкові та виховні заходи. Вихованці клубів «Факел», «Юність» та «Червона гвоздика» підготували святковий концерт бля батьків та мешканців мікрорайону міста у клубах. Керівники гуртків клубів «Юність» та «Факел» вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів на Меморіальному комплексі Братське кладовище. У клубах «Антей» та «Гвоздичка» пройшли виховні бесіди «Героям – вічна пам’ять».

Вшанування пам'яті Героя України Василя Сергієнка

May 04, 2017

Відповідно листа Запорізької обласної Державної адміністрації від 10.04.2017 №08-38/0985 "Про вшанування пам'яті Героя України Василя Сергієнко" у період 03-04 травня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості були проведені виховні заходи: бесіди "Герой рідної землі", перегляд відеофільму "Через тернії до небес". Всього у заходах прийняли участь 96 вихованців.

Участь у фестивалі - конкурсі "Політ Терпсихори"

April 30, 2017

Вихованці студії сучасного танцю "Карамель" та хореографічного колективу "Колібрі" прийняли участь у фестивалі  - конкурсі хореографічного мистецтва "Політ Терпсихори" у м.Мелітополі. За рішенням жюрі студія сучасного танцю "Карамель" здобула дипломи лауреатів ІІІ та І ступенів. Вітаємо колектив з перемогою!

Участь у конкурсах декоративно - вжиткового та образотворчого напрямів

April 13, 2017

14 квітня 2017 року. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості протягом березня – квітня 2017 року прийняли участь у трьох конкурсах декоративно – вжиткового та образотворчого мистецтва: обласний конкурс дитячої творчості «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», Всеукраїнському конкурсі – виставці з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласному фестивалі писанок «Писанковий рай». За підсумками конкурсів дев’ять робіт отримали грамоти Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.  До участі в обласному етапі відібрано чотири роботи.

Участь у ІІ регіонально - просвітницькому заході "Духовна весна"

April 10, 2017

Вихованці гуртків декоративно - ужиткового мистецтва клубів "Антей" та "Гвоздичка" 11 квітня 2017 року взяли участь у Регіональній виставці "Пасхальна майстерня - 2017", яка проходила у рамках ІІ Регіонально - просвітницького заходу "Духовна весна" МДПУ ім. Б. Хмельницького. Для виставки школярі підготували чотири роботи, виконані у різних техніках декоративно - ужиткового мистецтва.

Ювілейний концерт студії сучасного танцю "Карамель"

April 08, 2017

9 квітня 2017 року у ПК ім. Г.Т. Шевченко відбувся святковий концерт студії сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості присвячений десятилітньому ювілею танцювального колективу. Керівники студій підготували для батьків та гостей свята чудовий концерт, насичений яскравими творчими номерами та привітаннями. На сцені виступили більш ніж сто вихованців гуртка різного віку, які подарували глядачам шістнадцять хореографічних композицій різних жанрів. Колектив приймав вітання від директора Центру дитячої та юнацької творчості, батьківського комітету та педагога – організатора клубу «Факел». Наприкінці свята на сцені з’явився солодкий сюрприз для всіх вихованців студії.

Міжклубний пісенний фестиваль "Зіроньки"

April 08, 2017

9 квітня 2017 року, на базі Мелітопольської  школи мистецтв, пройшов традиційний міжклубний пісенний фестиваль «Зіроньки». Вихованці вокальних гуртків всіх клубів за місцем проживання мали змогу продемонструвати свою творчість та здобутки. У фестивалі прийняли участь більш ніж 60 дітей, виступи яких оцінювало журі, у склад якого в цьому році ввійшли викладачі Мелітопольського училища культури. За рішенням журі вихованці вокальних гуртків отримали дипломи учасників фестивалю та солодкі призи. У молодшій віковій категорії переможцями стали: 1 місце - Вікторія Сергієнко (клуб «Молодіжний»), 2 місце – Дар’я Ларіонова (клуб «Гвоздичка»), 3 місце – дует Вікторія Коротаєва і Олександр Москаленко (клуб «Факел»). У середній віковій категорії перемогу здобули: 1 місце – Руслан Приходько (клуб «Юність»), Дар’я Жидкевич (клуб «Факел»), Дмитро Васильєв (клуб «Червона гвоздика»). У старшій віковій категорії найкращими, за рішенням журі, стали: 1 місце – Шерстобітова Кристина (клуб «Факел»), 2 місце – Юлія Андрющенко (клуб «Червона гвоздика»), 3 місце – Анастасія Сотіна (клуб «Факел»). На розсуд журі були представлені виступи вокальних ансамблів змішаної вікової категорії, перемогу у цій номінації здобув ансамбль «Дзвіночки» клубу «Факел».

Всесвітній день здоров'я

April 06, 2017

6 – 7 квітня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров’я. 6 квітня на прибудинковому майданчику біля клуба «Буревісник» пройшло спортивне свято. Вихованці хореографічного, театрального і гуртка аеробіки та оздоровчої гімнастики клубу «Буревісник» продемонстрували глядачам свої варіанти спортивної гімнастики, виступ агітаційної бригади, а також елементи заняття аеробіки з використанням степів. Наприкінці свята всіх бажаючих запросили взяти участь у спортивному флеш – мобі. Керівники гуртків настільного тенісу клубів  «Антей», «Молодіжний», «Червона гвоздика» та «Юність» провели змагання на першість клубу серед своїх вихованців, переможці мали змогу прийняти участь у турнірі на особисту першість Мелітополя з настільного тенісу, який пройшов 9 квітня 2017 року на базі ДВНЗ «МПЕК». 7 квітня 2017 року педагоги – організатори клубів «Антей», «Гвоздичка», «Молодіжний», «Факел» організували для своїх вихованців спортивні змагання «Веселі старти» на прибудинкових майданчиках біля клубів. Діти мали змогу виявити свою спритність, силу та швидкість під час різноманітних спортивних конкурсів. У цей день з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у клубі «Факел» пройшли змагання з кіокушинкай – карате, а у клубі «Юність» вихованці театрального гуртка показали для всіх бажаючих виставу «Казка про Машу і здоровий спосіб життя» та провели святковий спортивний флеш – моб.

Участь у відкритому регіональному фестивалі хореографічного мистецтва «DANCE DAR FEST» у місті Енергодар

April 02, 2017

31 березня 2017 року танцювальні колективи «Колібрі» (клуб «Буревісник») та «Карамель» (клуб «Факел») Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області  стали учасниками відкритого регіонального фестивалю хореографічного мистецтва «DANCE DAR FEST» у місті Енергодар, організаторами якого виступив відділ у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради. За підсумками фестивалю колектив «Колібрі» став переможцем у 11 різних номінаціях та отримав 8 відзнак першого ступеню і 3 відзнаки другого ступеню , колектив «Карамель» став переможцем у 6 номінаціях і отримав 6 кубків за зайняте перше місце у різних номінаціях. Вітаємо керівників хореографічних колективів Фоміну Н.Ю., Католик Т.Є. та вихованців гуртків з перемогою!

Міжклубні змагання з настільного тенісу

March 26, 2017

20 – 26 березня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов міжклубний турнір з настільного тенісу. Переможці турніру стали учасниками фінальних змагань, які пройшли у клубі «Червона гвоздика» 24 березня 2017 року. У фінальних змаганнях прийняло участь 28 вихованців з різних клубів Центру дитячої та юнацької творчості. Переможцями у молодшій віковій категорії стали: І місце – Карпіков Дмитро (клуб «Юність»), ІІ місце – Прокуда Андрій (клуб «Юність»), ІІІ місце – Лось Ігор (клуб «Червона гвоздика»). Середня вікова категорія: І місце – Осипян Юрій (клуб «Антей»),  ІІ місце – Приходько Руслан (клуб «Юність»), ІІІ місце – Каплич Олександр (клуб «Антей»). Старша вікова група: І місце – Оситковська Олександра (клуб «Антей»), ІІ місце – Ребух Владислав (клуб «Антей»), ІІІ місце – Журавльов Георгій (клуб «Антей»). Всі переможці отримали медалі та грамоти за зайняте місце.    

Місячник боротьби з туберкульозом

March 26, 2017

Відповідно до спільного наказу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», Обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 24.02.17 №171/0171/13/03 «Щодо підготовки та проведення місячника боротьби з туберкульозом в Запорізькій області» у Центрі дитячої та юнацької творчості проведені наступні заходи:

У період 07 – 14.03.2017 у всіх клубах проведено інформаційні години для вихованців «Як не захворіти на туберкульоз»;

Протягом 15 – 24.03.2017 у клубах «Буревісник», «Молодіжний», «Факел», «Юність» відбувся перегляд відеофільмів «Вся правда про туберкульоз», «Туберкульоз: що це?», «Знай, стережи, не бійся»;

22.03.2017 на базі клубу «Юність» пройшла зустріч з лікарем фізіатром Онишко Галиною Іванівною, яка виступила перед батьками та вихованцями клубів з лекцією «Профілактичні заходи проти туберкульозу»;

24.03.2017 у всіх клубах проведеніі виховні заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом: у клубах «Факел», «Гвоздичка» та «Червона гвоздика» пройшла вікторина «Міфи і правда про туберкульоз»; у клубі «Юність» пройшла вистава, підготовлена зусиллями вихованців театрального гуртка «Про Машу, Мішу і паличку Коха», а також відбулася зустріч з автором твору Старигіною Світланою Миколаївною.

Концерт у Мелітопольській виховній колонії

March 18, 2017

19 березня 2017 року вихованці Центру дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт для Мелітопольської виховної колонії Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань у Запорізькій області. Свої творчі номери підготували гуртківці клубів «Молодіжний», «Червона гвоздика» та «Юність».

Міжклубний конкурс читців та ведучих

March 17, 2017

18 березня 2017 року на базі клубу «Факел» пройшов міжклубний конкурс читців та ведучих «Я знаю силу слова». Вихованці шістьох клубів за місцем проживання змагалися у трьох етапах конкурсу:  вміннях виразно читати гуморески,  яскраво запросити на святковий захід та звертатися до глядачів, а також вміння чітко та швидко промовляти скоромовки. Всі конкурсанти отримали дипломи учасника конкурсу, а переможці – грамоти та призи. У молодшій віковій категорії місця розподілили наступним чином: ІІІ місце – Федунь Поліна (клуб «Буревісник»), ІІ місце – Давиденко Вікторія (клуб «Буревісник»), І місце – Сергієнко Арина (клуб «Буревісник»). Старша вікова група: ІІІ місце – Петрова Анна (клуб «Факел») та Проскура Альбіна (клуб «Гвоздичка»); ІІ місце – Ярочкина Марія (клуб «Гвоздичка»), І місце – Хохлова Анастасія (клуб «Червона гвоздика») та Шматко Катерина (клуб «Юність»). 

Обласний конкурс "Спадщина"

March 15, 2017

16 березня 2017 року вихованці Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь в зональному етапі обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина». Журі конкурсу підкорювали своїми виступами гуртківці вокальної студії «Солов’їна пісня» клубу «Молодіжний», вокального гуртка «Дзвіночок» клубу «Факел», студії сучасного танцю «Карамель» клубу «Факел», хореографічного колективу «Колібрі» клубу «Буревісник»,  вокального гуртка «Незабудка» клубу «Буревісник». Найяскравішим виявився виступ Сотіної Анастасія, вихованки вокального гуртка «Дзвіночок», журі обрало її для участі у наступному етапі конкурсу.

Міський конкурс читців поезії Т.Г. Шевченко

March 10, 2017

11 березня 2017 року вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у міському конкурсі читців поезії  Т.Г. Шевченко на базі бібліотеки ім. Лермонтова. Всього у конкурсі прийняли участь 30 дітей з клубів «Гвоздичка», «Молодіжний», «Факел» та «Юність».  Вихованка гуртка художнього слова клубу «Гвоздичка» Проскура Альбіна здобула перемогу у конкурсі та отримала грамоту за зайняте третє місце.

Участь у благодійному концерті

March 10, 2017

11 березня 2017 року хореографічні колективи «Колібрі» клубу «Буревісник» та «Карамель» клубу «Факел» взяли участь у благодійному концерті,  організованому Запорізькою обласною громадською організацією  «Дитячого зразкового театру танцю «ЗОЛУШКА» концерті,  на базі ПК ім. Т.Г.Шевченка на підтримку випускник народного театру танця «Золушка», випускника Мелітопольського училища культури, соліста ансамблю ВСУ Руслана Перескова.

"Віночок кобзарю"

March 08, 2017

9 березня 2017 року вихованці клубу «Молодіжний» взяли участь у міському творчому проекті присвяченому Дню народження Т.Г. Шевченко «Віночок Кобзарю», метою конкурсу є виявлення та підтримка творчої обдарованої молоді, а також національно – патріотичне виховання молодого покоління.

Святковий концерт танцювального колективу "Буревісник"

March 04, 2017

5 березня танцювальним колективом «Колібрі» клубу «Буревісник», на базі ПК Залізничний,  було організовано та проведено святковий захід, присвячений Всесвітньому дню жінок. Сім вікових категорій учасників виступили перед глядачами та суддями зі своїми хореографічними композиціями. У кінці свята судді нагородили кожного вихованця гуртка медаллю за зайняте місце та солодким подарунком, а також виділили по одному учаснику з кожної вікової категорії, які стали переможцями у номінації «Глядацька симпатія».

Святкові заходи до "Масляної неділі"

February 25, 2017

26 лютого Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь у святкових заходах до традиційного свята Масляної, яке проходило на площі Перемоги. Вихованці театрального гуртка клубу «Буревісник» підготували для мешканців Мелітополя святкову виставу, яку прикрасили виступи творчих колективів клубів «Факел», «Червона гвоздика», «Гвоздичка» та «Буревісник». Свою святкову програму Центр дитячої та юнацької творчості закінчив веселою ігровою програмою для дітей, яку підготував педагогічний колектив клубу «Юність».

З нагоди вшанування подвигу Учасників Революції Гідності

February 19, 2017

З нагоди вшанування подвигу Учасників Революції Гідності у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли спортивні та виховні заходи:

- 15.02.2017 у клубах «Червона гвоздика», «Антей», «Юність» пройшов турнір з настільного тенісу на першість клубів, присвячений вшануванню подвигу Учасників Революції Гідності;

- 20-21.02.2017 року у клубах «Молодіжний» та «Буревісник»проведено виховні години «Пам’яті тих, хто бився за нас», метою яких є ознайомлення школярів з подвигами Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності. У клубі «Гвоздичка» в рамках  літературного вечору «Герої не вмирають» діти читали поетичні твори, присвячені патріотам нашої держави. У клубі «Факел» пройшли змагання з карате, присвячене вшануванню Героїв Небесної Сотні.

Відзначення 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан

February 19, 2017

У рамках відзначення 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан, з метою гідного вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та забезпечення наступності між різними поколіннями захисників України року:

- 15.02.2017 у клубах «Буревісник», «Факел» та «Червона гвоздика» пройшли виховні години для дітей «Афганістан – подвиг, біль і пам’ять»; у клубі «Антей» відбулася зустріч вихованців з ветеранами війни в Афганістані: полковником сухопутних військ Курбатовим Борисом Федоровичем, полковником авіації Соколовим Валерієм Івановичем та старшим прапорщиком авіації Сисоєвим Віктором Михайловичем;.

- 16.02.2017 з гуртківцями клубів «Гвоздичка» та «Молодіжний» заплановано проведення тематичних бесід за темою «Ціна війни», під час яких діти ознайомляться з причинами та наслідками виникнення воєнного конфлікту в Афганістані;

- 18.02.2017 на базі клубу «Юність» проведено виховний захід «А хто сказав, що їм війна не сниться?» за участю ветеранів, учасників бойових дій в Афганістані: старшого прапорщика – розвідника авіаційних військ Літовки Дмитра Кузьмича, старшого прапорщика сухопутних військ, командира взводу Маргаринта Віктора Івановича та рядового Беспалька Ігоря Михайловича.

Фестиваль до Дня Соборності України

January 19, 2017

20.01.2017 на базі клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості пройшов святковий міжклубний фестиваль поетичних читань, присвячений Дню Соборності України. Фестиваль включав в себе театрально – музичну композицію «Наша ненька – Україна», яку підготували вихованці театрального та вокального гуртків клубу «Юність», та виступи вихованців гуртків художнього слова клубів «Факел», «Гвоздичка» та «Буревісник», що були присвячені тематиці свята. У фестивалі прийняли участь 35 вихованців клубів.

21 – 22.01.2017 у всіх клубах Центру дитячої та юнацької творчості з вихованцями гуртків були проведені бесіди та виховні години «Історія української державності», «На шляху Соборності та Незалежності», «Історія свята Соборності України».

Участь у конкурсі "Доброта очима дітей"

January 18, 2017

19 січня 2017 року на базі Мелітопольської школи мистецтв відбулось урочисте нагородження дітей, що прийняли участь у міському конкурсі малюнків «Доброта очима дітей» за підтримки благодійної організації «Сяйво надії». Вісім вихованців Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками конкурсу та отримали від організаторів свята солодкі подарунки. Марія Чепурна, вихованка клубу «Червона гвоздика» отримала винагороду як найменша учасниця конкурсу.

Фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони»

January 13, 2017

14 січня на базі Мелітопольської школи мистецтв пройшов традиційний міжклубний фестиваль колядок і щедрівок, який відкривали гості свята: вокальна група "Snow show" та дитячо-юнацький хор во ім’я Сергія, архієпископа Мелітопольського (регент хору Ольга Майба). На фестивалі кожен клуб представив свою театралізовано – музичну композицію на тематику свята, що були насичені обрядовими піснями, хореографічними композиціями, театральними постановами. У фестивалі було задіяно більше ста п’ятдесяти вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Кожен учасник фестивалю отримав солодкі подарунки.  

Міжклубний різдвяний турнір з настільного тенісу

January 01, 2020

5 січня 2017 року на базі клуба «Юність» пройшов міжклубний різдвяний турнір з настільного тенісу «Спорт для всіх». Учасниками турніру стали вихованці клубів «Антей», «Молодіжний», «Червона гвоздика» та клубу «Юність». Усього у змаганнях прийняло участь 28 дітей. Кожен з учасників отримав солодку винагороду. Перемогу та почесні грамоти здобули: старша вікова група – Рябуха Владислав, клуб «Антей», середня вікова група – Осіпян Юрій, клуб «Антей», молодша вікова група – Лось Ігор, клуб «Червона гвоздика».

Міський святковий концерт «Різдвяні передзвони»

January 04, 2017

5 січня 2017 року пройшов міський святковий концерт «Різдвяні передзвони», який був організований Міжконфесійним комітетом християнських церков Мелітополя. Відкривав концерт виступ вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел» Центру дитячої та юнацької творчості. Дитячий колектив привітав всіх гостей свята різдвяною щедрівочкою.

Новорічні святкові ранки

December 29, 2016

У період з 25 по 29 грудня 2016 року у всіх клубах Ценра дитячої та юнацької творчості пройшли святкові Новорічні ранки. Вихованці гуртків мали змогу понурити у святкову атмосферу новорічної казки, яку створили для них педагоги Центру дитячої та юнацької творчості. Школярі були задіяні при постановці Новорічних театральних вистав та організації святкових заходів, приймали участь в ігрових програмах, готували святкові концерти. Кожному вихованцю клубів новорічні герої подарували солодкий подарунок.

Міжклубний конкурс "Супер - Снігуронька"

December 24, 2016

25 грудня 2016 року на базі клуба "Факел" пройшов щорічний міжклубний конкурс "Супер - Снігуронька" метою якого є популяризація розмовного та театрального жанрів мистецтва, розвиток та підтримка творчих здібностей у вихованців гуртків. У конкурсі приймали участь 10 дівчаток з усіх клубів Центру дитячої та юнацької творчості. Жюрі конкурсу оцінювало учасниць за двома віковими категоріями. Снігуроньки змагалися у чотирьох конкурсах: привітання, організація і проведення хороводу, гра з глядачами, "Мій талант". За підсумками конкурсу кожна конкурсантка здобула свій титул та отримала призи, а звання "Маленька Супер - Снігуронька" здобула Івлєва Дар'я, вихованка клубу "Факел". Переможницею конкурсу стала вихованка клубу "Буревісник" Федунь Поліна.

Княгиня Мелітополя

December 14, 2016

В Мелітополі відбувся шостий щорічний конкурс "Княгиня Мелітополя -2016", організований арт - студією "Місс Бріліанс". Прикрасою конкурсу стали виступи танцювального колективу Центру дитячої та юнацької творчості "Колібрі". Танцювальний колектив виступав у перервах між виходами красунь та був тепло прийнятий глядачами конкурсу.

Святий Миколай в гості завітав

December 16, 2016

17 грудня 2016 року у клубі "Юність" відбувся святковий вечір, присвячений Дню Святого Миколая. Для дітей молодшого шкільного віку пройшла вистава, під час якої дітей познайомили з історією свята та традиціями святкування. Звичайно не обійшлося і без головних героїв Янголяток, Чортинятка і самого Святого Миколая. Після вистави діти прийняли участь у веселих конкурсах та естафетах.

Участь у акції "16 днів проти насильства"

December 09, 2016

Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь у Всецкраїнській акції "16 днів проти насильства". В рамках акції 26.11.2016 у клубах проведено анонімне опитування «Що я знаю про насильство». Всього в опитуванні взяли участь 86 вихованців клубів.

8 вихованці клубів «Антей», «Гвоздичка», «Молодіжний», «Червона гвоздика», «Факел» прийняли участь у міському турі обласного конкурсу дитячих малюнків «Світ без насилля». За результатами конкурсу вихованка клубу «Антей» Анастасія Кодак була нагороджена грамотою управління соціального захисту.

01.12.2016 на базі клубу «Буревісник» пройшов семінар – тренінг для педагогів – організаторів та керівників гуртків клубів Центру дитячої та юнацької творчості «Соціальна профілактика торгівлі людьми», в ході семінару учасники познайомились зі статистичними даними стану торгівлі людьми в Україні, прийняли участь в інтерактивному обговоренні причин торгівлі людьми, склали плакат - підказку для тих, хто планує працювати за кордоном. В семінарі прийняли участь 18 педагогів.

03.12.2016 в клубі «Червона гвоздика» була організована виставка малюнків «Гармонія в родині – щастя в домі».

08.12.2016 педагоги – організатори клубів та адміністрація закладу взяли участь у тренінгу з питань попередження та подолання гендерно – обумовленого насильства на базі Мелітопольського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що проводився БО БФ «Все можливо» за підтримки відділу з питань сім’ї та дітей Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області. Під час тренінгу педагогів познайомили з послугами, які надаються при гендерно - обумовленому насиллі в місті Мелітополі та Мелітопольському районі, проявами різних видів насильства та алгоритмом дій у разі ситуації домашнього насильства або його загрози.

10.12.2016 проведено диспуту «Що таке насилля» з дітьми старшого шкільного віку в клубах «Антей», «Молодіжний», «Гвоздичка», «Буревісник».

День збройних сил України

December 07, 2016

6-8.12.2016 в клубах Центру дитячої та юнацької творчості пройшли святкові заходи присвячені Дню Збройних Сил України.

У клубах «Молодіжний» та «Факел» проведено спортивно – ігрову програму «Солдатські будні», яка включала в себе змагання з насті