top of page

Відповідно до ст.27 Закону України «Про позашкільну освіту» (зі змінами від 28.09.2017) до матеріально-технічної бази закладу позашкільної освіти належать приміщення, споруди, обладнання, засоби зв'язку, транспортні засоби, земельні ділянки, рухоме і нерухоме майно, що перебуває у його власності або у повному господарському віданні, оперативному управлінні, орендоване чи надане йому засновником (власником).

 

Центр дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області (далі по тексту – ЦДЮТ) - це багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, засновником якого є Мелітопольська міська рада Запорізької області. До складу ЦДЮТ входять сім клубів за місцем проживання, розташовані у різних районах міста. 

 

Адміністрація ЦДЮТ займає приміщення за  адресою: Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, будинок 96. Приміщення адміністрації розташовані в  типовій двоповерховій споруді, обладнаній відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим. До складу приміщень адміністрації входить три кабінети та коридор, розташованих на першому поверсі. Приміщення адміністрації має окремий вхід та запасний вихід, що з’єднує кабінети адміністрації ЦДЮТ з будівлею Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Клуб «Антей» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: вул. Гвардійська, буд. 28, площа приміщення - 360 м2. Клуб розташований в підвальному приміщенні п’ятиповерхового будинку.  В клубі функціонує чотири кабінети гурткової роботи, санітарний вузол та кабінет гурткової роботи для занять настільним тенісом, який займає два приміщення. При вході знаходиться фойе та кабінет педагога – організатора. Кабінети гурткової роботи  з’єднані між собою коридором, в кінці якого розташовано запасний пожежний вихід.

Клуб «Буревісник» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: бульв. 30-річчя Перемоги, буд. 7, площа приміщення – 179,68 м2. Клуб розташований в цокольному приміщенні п’ятиповерхового будинку.  В клубі функціонує чотири кабінети гурткової роботи, кабінет педагога – організатора, спортивно – танцювальна зала, два санітарних вузли та переодягальня, в якій розташовано  аварійний пожежний вихід. Кабінети гурткової роботи з’єднані між собою коридором.

Клуб «Факел» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: вул. Інтеркультурна, буд. 424, площа приміщення – 450 м2. Клуб розташований на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку. В клубі функціонує шість кімнат гурткової роботи, спортивна зала, танцювальна зала, в якій розташовано аварійний пожежний вихід. Також клуб обладнано кімнатою очікування для батьків (фойе), кімнатою психологічного розвантаження для педагогів, роздягальнею, костюмерною кімнатою, кабінетом педагога – організатора, санітарним вузлом. Приміщення клубу з’єднані між собою коридором.

Клуб «Червона гвоздика» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: бульв. 30-річчя Перемоги, буд. 40, площа приміщення – 292,25 м2. Клуб розташований в напівпідвальному приміщенні п’ятиповерхового будинку. В клубі функціонує чотири кімнати гурткової роботи, спортивна зала для занять настільним тенісом, яка займає два приміщення, танцювальна зала, кабінет педагога – організатора, кімната очікування для батьків, санітарний вузол. Всі приміщення з’єднує між собою фойе та коридор, в кінці якого знаходиться аварійний пожежний вихід.

Клуб «Юність» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд. 17, площа приміщення – 311,85 м2. Клуб розташований в напівпідвальному приміщенні дев’ятиповерхового будинку. Приміщення клубу поділені на дві частини і мають окремі входи. В першій частині розташовано санітарний вузол, кабінет педагога – організатора,  два кабінети гурткової роботи, спортивна та танцювальна зали, спортивна зала для занять настільним тенісом, яка займає два приміщення та роздягальня. Всі приміщення з’єднанні між собою коридором, вкінці якого розташовано аварійний пожежний вихід. В другій частині клубу знаходиться кабінет гурткової роботи та санітарний вузол.

Клуб «Молодіжний» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: вул. Олександра Довженка, буд. 7, площа приміщення – 360 м2. Клуб розташований в одноповерховій будівлі, яка знаходиться в приватній власності. Клуб займає частину приміщення, має окремий вхід. В клубі функціонує два кабінети гурткової роботи, з’єднаних між собою коридором, в кінці якого знаходиться вхід до другої частини будівлі, де розташовано санітарний вузол.

Клуб «Гвоздичка» входить до складу ЦДЮТ, розташований за адресою: просп. 50-річчя Перемоги, буд. 56, площа приміщення – 63 м2. Клуб розташований на першому поверсі п’ятиповерхового будинку. В клубі функціонує дві кімнати гурткової роботи, кабінет педагога – організатора, санітарний вузол. Приміщення з’єднані між собою коридором.

bottom of page