top of page

Особливість позашкільного навчально-виховного процесу полягає у проектуванні таких педагогічних методик та технологій, що могли б якнайповніше допомогти дітям зорієнтуватися і самореалізуватися у складній багатогранній соціокультурній ситуації.

Тому центр дитячої та юнацької творчості розпочав роботу над  методичною проблемною темою «Активізація особистого творчого потенціалу кожного педагогічного працівника як умова розвитку ключових компетенцій вихованців» та виховною «Формування стійкої мотивації успішності як ознака формування компетентної особистості» на 2015-2020 навчальні роки.

Міська педагогічна премія

October 03, 2018

Керівника студії сучасного танцю "Карамель" клубу "Факел" Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області Католик Тетяну Євгенівну було нагороджено міської педагогічною премією. Вітаємо!

Семінар заступників директорів

September 20, 2018

В.о. директора Центру дитячої та юнацької творчості відвідала виїзний семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів "Створення ситуації успіху підлітків через впровадження виховного проекту "Керівники творчих майстерень", який проходив на базі ДЗОВ "Северянин" ПГТ Кирилівка.

Участь керівників хореографічних гуртків у

January 01, 2020

Керівники хореографічних гуртків Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками тренінгу "Міжкультурний діалог мовою танцю", який проходив в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Формування стратегії міжкультурної комунікації особистості учня в онтогенезі: від методики до методології".

МО керівників гуртків №1

September 17, 2018

18 вересня 2018 року пройшло засідання методичного об'єднання керівників гуртків ЦДЮТ ММР ЗО на базі клубу «Червона гвоздика» на якому були розглянуті питання:

1. Напрями роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ 

2. План роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ

Методична рада №1

September 10, 2018

11 вересня 2018 року пройшло перше засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості:

1. Розгляд та схвалення плану роботи методичної ради на 2018/ 2019 навчальний рік

2. Затвердження структури, змісту методичної роботи з педкадрами,

3. Погодження адаптованих навчальних програм.

4. Затвердження структури та плану роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ

5. Про створення динамічної групи закладу

Педагогічна рада №1

September 02, 2018

3 вересня 2018 року пройшло перше засідання педагогічної ради Центру дитячої та юнацької творчості. На засідання розглядали питання:

1. Про завдання та шляхи рішення річних завдань нового навчального року

2. Обговорення нормативних документів

3. Погодження  робочого навчального плану на 2018/2019 навчальний рік 

4. Погодження річного плану  роботи   на 2018/2019 навчальний  рік

Педагогічна рада

May 29, 2018

30 травня 2018 року пройшла педагогічна рада №4 Центру дитячої та юнацької творчості, на якій обговорювались питання:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Підсумки виконання проблемної теми та річних завдань.

3. Попередня тарифікація педагогічних працівників на 2018/2019 навчальний рік.

4. Про рекомендацію присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» хореографічним колективам "Колібрі" та "Карамель".

5. Про організацію роботи ЦДЮТ у літній канікулярний період.

Семінар "3:0 в нашу користь"

May 26, 2018

Колектив Центру дитячої та юнацької творчості став учасником унікального семінару “3-0 в нашу користь”, який проходив на базі ДЗОВ “Северянин” у ПГТ Кирилівка. Троє найкращих ігромайстрів України познайомили учасників семінару з методиками проведення ігор різного напрямку: ігри - анімації, ігри з залом, рухливі ігри, настолки, вікторини, конкурси, організація виховного заходу у форматі бала та багато інших сучасних форм роботи з дітьми та молоддю. 

Методична рада

5 травня 2018 року пройшло ІV засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості. На засідання розглядали питання:

1. Стратегія розвитку ЦДЮТ на наступний навчальний рік: завдання методичної роботи.

2. Про підсумки атестації педагогів у 2017/2018 навчального року

Міський семінар

March 26, 2018

27 березня 2018 року на базі клубу «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Мелітополя «Створення виховного простору для формування ситуації успіху в дитячому колективі». Семінар складався з трьох блоків. Перший теоретичний блок був присвячений виступу в.о. директора щодо досвіду роботи колективу ЦДЮТ по створення виховного простору для формування ситуації успіху в дитячому колективі. Учасників познайомили з трьома основними направленнями реалізації проблемної теми закладу: оновлення мережі гуртків клубів, осучаснення матеріально – технічної бази, модернізація форм і змісту виховної роботи. Практичний блок було присвячену моделюванню ситуації успіху під час створення імпровізованого виховного заходу. Заступники директорів з виховної роботи та педагоги – організатори стали учасниками занять театрального, хореографічного, вокального гуртків та ізостудії, під час яких підготували творчі виступи для тематичного заходу присвяченого 1 квітня. Імпровізоване свято вийшло яскравим та позитивним. Третій блок семінару містив презентацію «Моніторинг успішності участі вихованців ЦДЮТ у творчих конкурсах, як показник реалізації проблеми створення виховного простору». Дякуємо всім учасникам семінару  за творчий, теплий настрій та позитивні емоції.

Тренінг Запоріжжя

March 19, 2018

Балковенко Л.С. стала учасником Запорізького міського семінару – практикуму Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» із впровадження у процес фізичного виховання варіативних модулів: чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон. Завдяки активній позиції педагогів Центру дитячої та юнацької творчості, щодо розвитку свого педагогічного потенціалу і професійної майстерності, вихованці клубів за місцем проживання мають можливість займатися за найсучаснішими технологіями, що позитивно відображається на успішності гуртківців.

Участь у "Nike конвенції"

March 17, 2018

7-18 березня 2018 року керівники гуртка аеробіка клубу "Буревісник" стали учасниками Всеукраїнської Nike конференції "Kyiv do it". Під керівництвом всесвітньо відомих тренерів, педагоги на практиці знайомляться з сучасними напрямками фітнесу та аеробіки. Завдяки активній позиції педагогів Центру дитячої та юнацької творчості, щодо розвитку свого педагогічного потенціалу і професійної майстерності, вихованці клубів за місцем проживання мають можливість займатися за найсучаснішими технологіями, що позитивно відображається на успішності гуртківців. Ми пишаємося нашим пелагогіческім колективом, який прагне розвиватися і вдосконалюватися

Участь у тренінгу "Чирлідинг на урока фізичної культури"

March 06, 2018

5-7 березня 2018 року керівник гуртка акробатики «Едельвейс» клубу «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області Балковенко Л.С. стала учасником тренінгу  «Чилідинг на уроках фізичної культури», організований кафедрою реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «ЗОІППО» ЗОР. В ході триденного тренінгу педагоги познайомились з технікою та основами чирлідингу, як одного з сучасних видів оздоровчої роботи з дітьми шкільного віку. Практичні заняття проходили під керівництвом досвідченого тренеру: педагоги самостійно опановували базові фізичні рухи, побудову фігур тощо. Теоретична частина тренінгу була присвячена методичним основам написання програм для гуртків чирлідингу.

Відкритий виховний захід у форматі заочної подорожі «Мелітополь – інтеркультурне місто», в рамках атестаційних завдань Жидкевич О.Ф. на базі клубу «Факел»

February 20, 2018

21 лютого 2018 року на базі клубу "Факел", в рамках атестаційних завдань педагога - організатора Жидкевич О.Ф., пройшов відкритий виховний захід у форматі заочної подорожі «Мелітополь – інтеркультурне місто». Під час заходу присутніх познайомили з національними традиціями таких країн як Татарстан, Білорусія, Болгарія, Ізраїль і, звичайно, Україна. Вихованці клубу подарували гладачам свої творчі виступи та мали змогу прийняти  участь у різноманітних ігрових завданнях.

Методична рада. ІІІ засідання

February 19, 2018

20 лютого пройшло ІІІ засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості, на якому обговорювались питання:

1. Впровадження ефективних освітніх  - технологій освіти, як умова розвитку ключових компонентів вихованців.

2. Формування та розвиток інтелектуального потенціалу вихованців через впровадження в роботу інформаційно – комунікаційні технології освіти.

3. Творчі звіти педагогів – організаторів, які атестуються у 2017/2018 навчальному році.

Педагогічна рада №3

February 12, 2018

13 лютого 2018 року пройшла педагогічна рада №3 Центру дитячої та юнацької творчості, на якій розглядалися наступні питання:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради (виступ в.о. директора ЦДЮТ)

2. Реалізація творчого потенціалу вихованців шляхом особистісно – орієнтованого підходу (презентація педагога - організатора клубу "Факел").

3. Показники якості участі у творчих конкурсах - результативність особисто – орієнтованого підходу  до роботи з вихованцями гуртків (доповідь з досвіду роботи педагогів - організаторів всіх клубів).

4. Коучинг - сесія "Методи організації особистісно – орієнтованого навчання в умовах позашкільного закладу" (відповідальна - в.о. директора ЦДЮТ).

МО керівників гуртків спортивно - оздоровчого напрямку

January 01, 2020

2 лютого 2018 року пройшло методичне об'єднання керівників гуртків фізкультурно - спортивного та оздоровчого напрямів Центру дитячої та юнацької творчості, в ході якого були розглянуті наступні питання:

1. Поняття новітніх форм роботи з дітьми в умовах позашкільного закладу (інформація)

Нестандартні форми роботи з вихованцями: заняття - змагання секції  карате «Вітязь» (відкритий перегляд заняття гуртка).

2. Відкритий мікрофон «Переваги та недоліки новітніх форм роботи з дітьми з урахуванням специфіки гуртків фізкультурно - спортивного та оздоровчого напрямків».

3. Творчі звіти педагогів фізкультурно – спортивного напрямку, які атестуються у 2017/2018 навчальному році.

Тренінг з економічної грамотності

January 24, 2018

25 січня 2018 року педагоги – організатори Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками тренінгу «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг», який пройшов в рамках Української асоціації міст, що навчаються на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час тренінгу були розглянуті питання особистого фінансування, банківських продуктів та пенсійної реформи.

Відкритий захід до Дня Соборності України

January 01, 2020

23 січня 2018 року в рамках атестації педагога – організатора Центру дитячої та юнацької творчості Кривохвост Тетяни Степанівни на підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» в клубі «Гвоздичка» пройшов відкритий виховний захід «Розквітай, моя ти Україно!», метою якого було виховання національної свідомості у дітей шкільного віку, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення.

Семінар Ани Куркириної

January 19, 2018

20 січня педагоги Центру дитячої та юнацької категорії стали учасниками майстер-класу «Функціональне тренування у власній вазі» абсолютної чемпіонки світу з пауерліфтингу  Ани Куркуриної. Католик Т.Є. та Попкова Л.В. керівники студії сучасного танцю «Карамель» і гуртка аеробіки та оздоровчої гімнастики переймали досвід з функціонального тренування з акцентом на певні групи м’язів. Особливу увагу керівник майстер – класу приділив техніці виконання вправ для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Акцентувалися на заході і методи та способи мотивування дітей  та молоді до занять фізичної культурою та спортом.  

Тренінг щодо запобігання гендерно-обумовленому насильству

November 29, 2017

30 листопада 2017 року педагоги – організатори Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками тренінгу щодо запобігання гендерно-обумовленому насильству, організатором якого виступив відділ у справах сім’ї та дітей УСЗН, до тренінгу були залучені практичний психолог благодійного фонду «Все можливо» та керівника благодійної організації «Ми жінки».  

МО керівників гуртків вокального профілю

November 27, 2017

28 листопада 2017 року на базі клубу «Антей»  пройшло засідання методичного об’єднання керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості художньо – естетичного напрямку вокального профілю. В рамках засідання керівник вокального ансамблю «Дзвіночок» клубу «Факел» Бойка Ю.В. виступила з доповіддю «Форми роботи з дітьми у гуртку вокального профілю». Керівник вокальної студії клубу «Червона гвоздика» Молочкович С.В. познайомила присутніх з  нетрадиційними засобами розвитку вокальних даних дітей під час тренінгу для педагогів. Керівники гуртків мали змогу познайомитись з новітніми техніками реалізації освітніх завдань на заняттях у гуртка вокального профілю під час перегляду відеозапису майстер-класу з вокалу, який проходив в рамках Міжнародного пісенного форуму учнівської молоді «Партнерів єднає мелодія пісні», а також поділитися досвідом участі у конкурсних програмах на рівні області та країни, в яких приймали участь вихованці гуртків ЦДЮТ восени 2017 року. Керівник вокальних гуртків клубу «Антей» та «Буревісник» Рега Г.В. провела відкрите заняття гуртка у форматі заняття – подорожі.

ІІ засідання педагогічної ради ЦДЮТ

10 листопада 2017 року пройшло ІІ засідання педагогічної ради Центру дитячої та юнацької творчості за планом:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Творче використання прогресивних технологій навчання для розвитку творчого потенціалу вихованців (інформаційна довідка).

3. Використання сучасник педагогічних технологій під час роботи з вихованцями у гуртку художньо – естетичного напрямку (доповідь з досвіду роботи).

Семінар з травматизму

November 15, 2017

Відповідно до запрошення комунального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа №1» від 08.11.2017 №489/01-18 щодо організації кваліфікаційних курсів з питань попередження дитячого спортивного травматизму в рамках співпраці ДЮСШ №1 та Мелітопольського медичного коледжу керівники гуртків фізкультурно - спортивного напряму, а також хореографічного профілю Центру дитячої та юнацької творчості з метою підвищення кваліфікації прийняли участь у зазначених курсах. Курси пройшли 16.11.2017 року на базі спортивної школи №1 за темою: «Спортивний травматизм, його особливості та профілактика. Необхідні дії тренера при спортивній травмі». Заняття проходили за участю лікаря - хірурга Мисевич Ярослава Тадеушевича та лікаря - хірурга, викладача хірургії, спеціаліста вищої категорії Дубинського Святослава Володимировича. 

ІІ засідання методичної ради ЦДЮТ

3 листопада 2017 року пройшло ІІ засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості за планом:

1. Різновиди новітніх педагогічних технологій та особливості їх використання в умовах позашкільної освіти

2. Ігрова технологія навчання – основний засіб організації виховної роботи позашкільного закладу

3. Про атестацію педагогів у 2017/2018 навчальному році  

Маестер - клас для керівників гуртків деворативно - ужиткового та образотворчого профілів міста Мелітополя

October 25, 2017

«Гарний настрій є,

Наші посмішки сяють,

Варто бути тут!»

Такий японський вірш в стилі хокку наприкінці заходу склали зі своїх уявлень і вражень учасники майстер – класу для керівників гуртків декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтв загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, який пройшов 26 жовтня на базі клубу за місцем проживання «Буревісник» Центру дитячої та юнацької творчості.

Тепла атмосфера, високий рівень організаційної підготовки і, головне, бажання поділитись досвідом та дізнатись про нові напрацювання допомогли в повній мірі розкрити тему заходу: «Особливості роботи з нестандартним матеріалом», яку реалізовували педагоги клубу «Антей» Центру дитячої та юнацької творчості.

Присвятивши майстер – клас оголошеній на державному рівні темі року Японії в Україні, учасники змогли навчитися робити популярні японські віяла з пластмасових веделок у Винокурової Людмили Павлівни, застосовувати дерев’яні палички для суші у виготовленні шпильок для волосся в стилі «канзаші» у Ільченко Людмили Борисівни, декорувати листівки квітами сакури з пенополістеролу у Андріяшко Володимира Миколайовича.

Атмосферу «країни висхідного сонця» створила невелика хореографічна замальовка з маленькими журавликами з оригамі в стилізованих японських костюмах від вихованців клуба «Червона гвоздика».

Не залишилась без уваги одна з трагічних сторінок історії цієї країни, яка тоненькою лінією суму прозвучала у вірші у виконанні Крачун Юлії, вихованки клубу «Червона гвоздика», у момент створення великої моделі оригамі журавлика педагогом Посохіною Надією.

Успіх у творчості – це ідеї. Ідеї оригінальні, гарні, нестандартні. Проведення таких методичних заходів дозволяє розширити комунікативний простір для креативно мислячих педагогів і розвивати свій творчий потенціал.

Виховний захід у форматі квесту "Молодь обирає здоров'я"

October 11, 2017

12.10.2017 року педагог – організатор клубу «Буревісник» провела  відкритий захід для педагогів – організаторів Центру дитячої та юнацької творчості у форматі квесту «Молодь обирає здоров’я» до Дня захисника України. Захід почався з театралізованої вистави про користь здорового способу життя для кожної людини, яку підготував керівник театрального гуртка клубу, а також розповіді педагога – організатора про запорізьких козаків, їх способи загартування та оздоровлення, а також про чотири свята України, які випадають на 14 жовтня: День захисника України і українського козацтва, 75 річниця української повстанської армії (УПА) і свято Покрови Пречистої Богородиці. В квесті приймали участь 4 команди дітей, віком 10-13 років, які відвідують гуртки клубу «Буревісник». Вони з великим ентузіазм по черзі проходили 5 станцій, виконували різноманітні завдання: обирали корисні продукти у супермаркеті, з’ясовували, як необхідно харчуватися, відгадувати головоломки та вікторини, оформлювати плакати. На станції «Первинна медична допомога» надавали допомогу «постраждалим» та давали рекомендації, як вберегтись від хвороби, а на станції «Спорт» - виконували спортивні вправи: присідали та стрибали на скакалці. Команди проходили станції під наглядом своїх капітанів – педагогів – організаторів інших клубів, що дало можливість педагогам познайомитися з такою формою виховного заходу як квест.

Відкритий захід "Матчева зустріч з міні-футболу"

October 05, 2017

06.10.2017 року в рамках атестаційних завдань керівника гуртка футболу «Азарт» клубу «Антей» Центру дитячої та юнацької творчості Долматова Віктора Івановича пройшов відкритий захід для керівників гуртків фізкультурно – спортивного напрямку ЦДЮТ «Матчева зустріч з міні – футболу». У заході прийняли участь футбольні команди гуртків «Азарт» клубу «Антей» та «Фаворит» клубу «Молодіжний».  Під час заходу керівники гуртків Долматов В.І. та Галіщев В.Л. познайомили дітей з історією футболу, провели розминку, під час якої закріпили здобуті раніше дітьми навички техніки гри у футбол, прямого і різаного ударів, жонглювання м’яча, ведення м’яча лівою і правою ногою. Суддею матчевої зустрічі виступив керівник гуртка клубу «Червона гвоздика» Легов Р.Ю.

Під час матчевої зустрічі вихованці гуртків продемонстрували виконання  технічних прийомів і їх застосування в конкретних ігрових умовах. Заключна частина заходу – вікторина «Цікаві факти про футбол» не пройшла, за причини погодних умов.

Нагородження до Дня працівника освіти

September 30, 2017

28.09.2017 року у ДК ім. Шевченко пройшов традиційний святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти. В рамках заходу директор Центру дитячої та юнацької творчості була нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за сумлінну та багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, за підсумками 2016-2017 навчального року, наказ Департаменту від 10.07.2017 №0508.

Перше засідання методичного об'єднання керівників гуртків ЦДЮТ

September 30, 2017

19.09.2017 року пройшло І засідання методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ на базі клубу «Червона гвоздика». На засіданні розглядили питання:

1. Напрями роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ (інформація директора ЦДЮТ).

2. План роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ (виступ заступника директора ЦДЮТ)

3. Актуальність новітніх форм роботи з дітьми в умовах роботи сучасного позашкільного закладу (доповідь керівника методичного об'єднання Винокурової Л.П.)

Методична рада №1

September 30, 2017

05.09.2017 року пройшло організаційне засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості за планом:

1. Розгляд та схвалення плану роботи методичної ради на 2017/ 2018 навчальний рік

2. Затвердження структури, змісту методичної роботи з педкадрами, погодження адаптованих навчальних програм.

3. Затвердження структури та плану роботи методичного об’єднання керівників гуртків ЦДЮТ

4. Про створення динамічної групи закладу

Педагогічна рада №1

September 30, 2017

01.09.2017 пройшла педагогічна рада №1. Про завдання та шляхи рішення річних завдань нового навчального року. Педагогічна рада пройшла за планом:

1. Про завдання та шляхи рішення річних завдань нового навчального року. 

2. Обговорення нормативних документів до нового навчального року.

3. Завдання та шляхи їх рішення на новий навчальний рік. 

4. Обговорення та схвалення робочого навчального плану та  річного   плану   роботи   на 2017/2018 навчальний  рік.

Виставка до щорічної педагогічної конференції

August 28, 2017

29 серпня 2017 року Центр дитячої та юнацької творчості прийняв участь у міській педагогічній виставці, яка проходила в рамках щорічної серпневої педагогічної конференції. На виставці було представлено: стенд ЦДЮТ з напрямками роботи закладу, профілями та короткими відомостями про клуби, які входять до ЦДЮТ, портфоліо сімох клубів за місцем проживання та методичні розробки педагогів закладу.

засідання робочої групи "Бренд міста Мелітополя"

12 липня 2017 року директор Центру дитячої та юнацької творчості прийняла участь у засіданні робочої групи, яке пройшло в форматі «відкритого простору» і було присвячено бренду міста Мелітополя. Засідання пройшло за участю експертів проекту «Проміс» Кейди Ворд та Лариси Оленковської. Цей день учасники ОпенСпейс  присвятили креативній роботі у групах та обговоренню логотипу міста.

Педагогічна рада

May 23, 2017

24 травня 2017 року відбулось четверте засідання педагогічної ради Центру дитячої та юнацької творчості.  Засідання проходило за планом:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Підсумки виконання проблемної теми та річних завдань.

3. Про організацію роботи ЦДЮТ у літній канікулярний період.

Практичний семінар "Море волнуется 2017 раз!"

May 19, 2017

20 травня 2017 року заступник директора з навчально – виховної роботи стала учасником практичного семінару «Море волнуется 2017 раз!» від «Лабораторії гри», керівниками  якої є Н. Мієдінова, В. Мирошниченко. Семінар проходив на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Северянін» у ПГТ Кирилівка.  На семінарі було представлено більш ніж п’ятдесят  ігрових методик для дітей будь-якого віку, алгоритми та механізми тимбілдингу, створення «емоційних якорів», «ІгроСтарХіт», фольклорні ігри та багато іншого. Досвідом своєї роботи з учасниками семінару поділився керівник експериментального табору Качан А.: нові форми гурткової роботи, поняття Bucket Challenge та використання такої форми дозвіллєвої діяльності, «хвилинки – гуморинки» - методика психологічного розвантаження для дітей тощо.

Методичний міст «Проблема постановки дихання у вокалі»

May 19, 2017

20 травня 2017 року педагоги гуртків вокального напрямку та педагоги – організатори Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками методичного містка «Проблема постановки дихання у вокалі» під керівництвом художнього керівника Центру культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету, магістра педагогічної освіти Козинець О. Під час методичного заходу художній керівник познайомив педагогів з методиками діагностування вокальних даних вихованців, вправами на розвиток вокального дихання та провела практичний показ елементів естрадного співу з використанням новітніх методик постановки вокального дихання.

Засідання методичної ради

May 16, 2017

17 травня 2017 року відбулось четверте засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості за планом:

1. Про підсумки атестації 2015-2016 навчального року

2. Стратегія розвитку ЦДЮТ на наступний навчальний рік

Підсумки атестації

March 29, 2017

23 березня 2017 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії Центру дитячої та юнацької творчоті Мелітополької міської ради Запорізької області. Атестація педагогічних працівників проводилась згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України, змін і доповнень до нього та відповідно до наказу управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області від 06.09.2016 № 615 «Про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів м. Мелітополя у 2015/2016 н. р.», наказу Центру дитячої та юнацької творчості від 19 вересня 2016 №40 «Про створення атестаційної комісії та проведення атестації педагогічних працівників ЦДЮТ у 2016-2017 навчальному році». Списки на педагогів, які атестуються, складені згідно з планом-прогнозом. За планом прогнозом повинно було атестуватися 10 педагогів. Всього було атестовано  9 педагогів у зв'язку зі звільненням керівника гуртка Гостіщевої Т.В., що складає 3% від загальної кількості педагогічних працівників.  

За результатами атестації:

  • відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії- 1 педагог від кількості атестованих;

  • відповідність раніше встановленому тарифному розряду - 8 педагогів від кількості атестованих.

Конфліктних ситуацій під час атестаційної кампанії не виникало. Всі документи оформлені та систематизовані.

Проведення атестації 2016/2017 навчального року можна вважати завершеним.

Конвенція в м. Києві

March 18, 2017

18 - 19 березня Партасюк Тетяна Володимирівна, педагог – організатор клубу «Буревісник», керівник гуртка оздоровчої гімнастики та аеробіки, прийняла участь у NTC CONVENTION, організатором якої виступили Олег Емшанов – генеральний директор компанії «Дела спорт», ексклюзивного дистриб’ютера NIKE в Україні. Конвенція проходила у місті Києві на базі спортивного клубу «П’ятий елемент».  

Методичний семінар для керівників гуртків вокального мистецтва

March 10, 2017

11 березня 2017 року на базі клубу «Червона гвоздика» пройшов методичний семінар для педагогів вокального мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області «Педагогічні  принципи  формування духовних  цінностей у молодших школярів у процесі вокально-хорового  навчання»,  під керівництвом викладача кафедри теорії  музичної  освіти  та  хореографії  МДПУ імені Богдана Хмельницького Майби О.К.

Відкрите заняття гуртка художнього слова

February 20, 2017

21 лютого 2017 року, в рамках атестаційних завдань, керівником гуртка художнього слова Жидкевич О.Ф. було проведено відкрите заннятя, на якому були присутні адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості, а також керівники гуртків художнього слова клубів "Молодіжний" та "Гвоздичка".

Методичне засідання керівників гуртків фізкультурно - спортивного та оздоровчого напрямів

February 07, 2017

8 лютого 2017 року, на базі клубу "Юність", пройшло методичне засідання керівників гуртків фізкультурно - спортивного та оздоровчого напрямів Центру дитячої та юнацької творчості. Засідання пройшло за планом:

1. Фізичний розвиток – складова національно – патріотичного виховання (виступ керівника гуртка Балковенок М.М.)

2. «Ділимось досвідом» - презентація розроблених, адаптованих програм гуртків фізкультурно - спортивного та оздоровчого напрямів Центру дитячої та юнацької творчості

3. Реалізація завдання патріотичного виховання на заняттях з акробатики (відкритий перегляд заняття гуртка акробатики, керівник Балковенко Л.С.)

ІV засідання методичного об'єднання керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості

January 25, 2017

26 січня 2017 року на базу клубу "Факел" пройшло четверте засідання методичного об'єднання керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, яке пройшло за планом:

1. Впровадження принципів етнопедагогіки на заняттях гуртків вокального та хореографічного профілів (виступ заступника директора з навчально - виховної роботи)

Реалізація проблеми патріотичного виховання на заняттях вокальної студії (відкритий перегляд заняття вокального гуртка "Дзвіночок" клубу "Факел", керівник Бойка Ю.В.)

Елементи національного танцю в сучасній хореографії (доповідь з досвіду роботи з презентацією, керівник хореографічного гуртка "Колібрі" клубу "Буревісник" Фоміної Н.Ю.)

Засідання методичної ради

January 18, 2017

19 січня 2017 року пройшло третє засідання методичної ради Центру дитячої та юнацької творчості за планом:

1. Організація ціннісно - патріотичної спрямованості діяльності вихованців ЦДЮТ.

2. Оновлення форми організаційно – масової роботи ЦДЮТ з метою її спрямування на виховання патріотично налаштованої особистості.

3. Реалізація стратегії національно – патріотичного виховання засобами методичної роботи, спрямованої на оновлення змісту навчально – виховного процесу.

ІІІ засідання методичного об'єднання керівників гуртків

January 11, 2017

12 січня на базі клубу «Гвоздичка» пройшло ІІІ засідання методичного об’єднання керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. Засідання пройшло за планом:

1. Національно – патріотичне виховання в контексті роботи гуртків театрального та мовно - літературного профілів (виступ керівника гуртка художнього слова «Читанка» Жидкевич О.Ф.).

2. Відкритий перегляд заняття гуртка художнього слова «Перлина» клубу «Гвоздичка», керівник Кривохвост Т.С.

3. Ділова гра «Театральний ринг» (підготувала заступник директора з навчально – виховної роботи Коз’якова Н.В.)

Педагогічна рада №3

January 04, 2017

5 січня 2017 року пройшло третє засідання педагогічної ради закладу за планом:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Морально – патріотичне виховання в контексті сучасної позашкільної освіти (інформація, підготував директор закладу).

3. Стан роботи в клубах з питання реалізації Стратегії національно – патріотичного виховання дітей та молоді (доповідь з досвіду роботи педагогів - організаторів клубів Центру дитячої та юнацької творчості).

4. Шляхи реалізації завдання виховання патріотично налаштованої особистості в умовах позашкільної освіти (ділова гра, підгогувала заступник директора з навчально - виховної роботи).

Відкритий виховний захід "Добре що кожен рік до нас приходить Новий рік"

December 27, 2016

28 грудня 2016 року для педагогів - організаторів Центру дитячої та юнацької творчості в рамках атестаційних завдань педагога - організатора клубу "Червона гвоздика" Галяніної Л.Л. було проведено відкритий показ виховного заходу. Форма виховного заходу була позначена як святковий ранок  "Добре що кожен рік до нас приходить Новий рік". Метою заходу було розширення знань дітей про традиції святкування Нового року; формування знань про традиції зустрічі свята в різних країнах; створення для дітей атмосфери чарівності, казковості перед новорічними святами. Святковий захід був спрямований на виконання завдань:

- розвиток комунікативних навичок, уяви, фантазії, аритстичних та творчих здібностей, художньо – образного мислення у дітей; 

- формувати позитивні міжособистісні стосунки дітей;

- виховувати почуття товариства і взаємодопомоги.

Святковий захід було проведено на високому рівні, методика роботи для вирішення завдань виховного заходу передбачала взаємодію між педагогами клубу, що позитивно відобразилося на проведенні новорічного свята.

Майстер - клас "Півник з сінельного дротику"

December 22, 2016

23 грудня 2016 року на базі клуба "Антей" пройшов майстер - клас для керівників гуртків декоративно - вжиткового та образотворчого мистецтва «Півник з сінельного дротику». Майстер - клас було організовано керівником гуртка "Умілі руки" клубу "Антей" Вінокуровою Л.П. в рамках атестаційних завдань.  Темою заходу було виготовлення іграшки – сувеніра «Півника» з сінельного дротика та магніта, для можливості кріплення на металеві поверхні. Метою майстер - класу було удосконалення вміння роботи педагогів з різними матеріалами; знайомство з новою технікою виготовлення сувенірів з сінельного дротику; розширити знання педагогів про символічне значення півника, як символу нового 2017 року. На заході було присутньо 7 педагогів з різних клубів Центру дитячої та юнацької творчості.

Майстер - клас "Блог керівника гуртка"

December 21, 2016

22 грудня на базі Мелітопольського промислово - економічного коледжу пройшов майстер - клас для педагогів - організаторів клубів Центра дитячої та юнацької творчості "Блог керівника гуртка". Метою майстер – класу було розширення знань педагогів, щодо роботи з сучасними інтернет ресурсами, підвищення рівня компетентності педагогів з питання використання блогу у навчально-виховному процесі; допомога педагогам, щодо активізації власного творчого потенціалу. Під керівництвом заступника директора з навчально - виховної роботи Центру дитячої та юнацької творчості педагоги познайомилися з наповненням та розділами сайту ЦДЮТ, мали змогу створити власні інтернет - блоги, навчилися наповнювати їх інформацією.

тренінгу з питань попередження та подолання гендерно – обумовленого насильства на базі Мелітопольського центру соціальних служб для сім’ї та дітей Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області

December 07, 2016

8 грудня 2016 року педагоги - організатори та адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у тренінгу з питань попередження та подолання гендерно – обумовленого насильства на базі Мелітопольського центру соціальних служб для сім’ї та дітей Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області. Під час тренінгу педагогів познайомили з послугами, які надаються при гендерно - обумовленому насиллі в місті Мелітополі та Мелітопольському районі, проявами різних видів насильства та алгоритмом дій у разі ситуації домашнього насильства або його загрози.

Відкрите заняття гуртка "Ареал"

December 03, 2016

4 грудня 2016 року пройшло відкрите заняття еколого - патріотичного гуртка "Ареал" клубу "Юність" в рамках атестаційних завдань керівника гуртка М.М. Балковенко. На занятті були присутні керівники гуртків клубу "Юність", педагог - організатор клубу "Юність" та заступник директора з навчально - виховної роботи Центру дитячої та юнацької творчості. Заняття гуртка пройшло у формі Брейн - рингу. Під час заняття вихованці гуртка відповідали на запитання про Мелітопольський край, а під час третього туру гри, яким стало творче завдання, вихованці гуртка складали карту туристичних місць Мелітополя та регіона.

Семінар "Протидія торгівлі людьми"

November 30, 2016

1 грудня 2016 року на базі клуба "Буревісник" пройшов семінар - тренінг для керівників гуртків та педагогів - організаторів Центра дитячої та юнацької творчості "Протидія торгівлі людьми". В ході семінару учасники познайомились зі статистичними данними стану торгівлі людьми в Україні, прийняли участь в інтерактивному обговоренні причин торгівлі людьми, склали плакат - підказку для тих, хто планує працювати за кордоном.

Методичне об'єднання керівників гуртків декоративно - ужиткового та образотворчого профілів

November 23, 2016

24 листопада на базі клуба "Червона гвоздика" пройшло засідання керівників гуртків декоративно - вжиткового та образотворчого профілів.

План засідання:

1. Поняття етнопедагогіки, та шляхи впровадження в процесі роботи гуртків декоративно – вжиткового та образотворчого профілів навчання (виступ заступника директора).

2. Реалізація проблеми патріотичного виховання в процесі роботи ізостудії «Акварелька» (відкритий перегляд заняття гуртка Галяніної Л.Л., в рамках атестаційних завдань)

3. Майстер – клас «Арт – терапія, як спосіб психологічного аналізу»(заступник директора).

Друге засідання педагогічної ради

November 14, 2016

15 листопада пройшло друге засідання педагогічної ради.

План засідання Педради № 2

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради (Доповідь директора ЦДЮТ).

2. Створення оптимальних умов, максимально сприятливих для розвитку ключових компетенцій вихованців (Інформація заступника директора).

3. Особливості формування творчої складової компетенцій залежно від направленості роботи гуртків (виступ в рамках атестаційних завдань керівника гуртка Бойка Ю.В.).

Друге засідання методичної ради

November 02, 2016

3 листопада 2016 року пройшло друге засідання методичної ради закладу

План ІІ засідання.

1. Актуалізація проблеми національно – патріотичного виховання як умова соціальної адаптованості  дітей та молоді (Виступ директора ЦДЮТ)

2. Моніторинг  участі вихованців клубів у конкурсах і фестивалях, що носять національно – патріотичне навантаження (Доповідь завідувача організаційно-масовим відділом)

3. Про атестацію педагогів у 2016-2017 навчальному році (Доповідь заступника директора)

Please reload

bottom of page