top of page

Гурток англійської мови

Зараз добре знання англійської мови є свідченням вченості і запорукою успішності людини. Дуже часто базова або розмовна англійська - ця обов'язкова умова при вступі в престижний учбовий заклад або при здобутті профільної вакансії. Для більшості іноземних громадян,  уродженців різних країн, англійська мова - одна з шести офіційних робочих мов ООН, є другим або третім. Відкриті кордони і можливість подорожувати по країнах і континентах стало для наших співвітчизників очевидним підтвердженням актуальності мови, яку розуміють практично у будь-якій точці земної кулі.

Значущість і статус найбільш поширеної мови - універсального засобу комунікації у всьому світі і в глобальній мережі Інтернет зокрема, високий - це факт. Також не викликає сумнівів, що англійський для дітей - це насущна необхідність, запорука майбутньої професійної затребуваності, кар'єрного зростання людини.

Практична користь від знання англійської очевидна, тим більше, що, на думку експертів, будь-яка людина, вже знаючи одну-дві мови, без зайвих зусиль може засвоїти необмежену кількість іноземного говору. Психологи і педагоги доброзичливо вітають англійську мову для дітей, як один із способів розвитку пізнавальних психічних процесів: мислення, пам'яті, уваги, мови. Усі ці процеси, що визначають інтелектуальні характеристики людини, тренуються в процесі сприйняття і засвоєння нового матеріалу.

Уміння запам'ятовувати слова або поняття, що не мають звичних смислових асоціацій і прив'язок, - це хороші вправи для пам'яті. Запам'ятовуючи незнайомі слова, дитина будує нові асоціативні ряди, не лише розширює варіативний ряд - вчиться дивитися на питання інакше, а відповідно і вирішувати його різними способами. Така гнучкість мислення є дієвою, застосовною практично в усіх областях і вже точно згодиться дитині, яка незабаром змінить статус молодшого школяра на старшокласника, або статус старшокласника на студента. Уміння дитини диференціювати інформацію і мислити на двох мовах сприяє пластичності психіки, умінню адаптуватися і знаходити спільну мову в колективі не лише на вербальному, а і на поведінковому рівні.

Гурток працює на платній основі.

bottom of page