top of page

Гурток живопису «Чарівна палітра»

Живопис – це мистецтво зображення предметів за допомогою фарб. Поверхня, на якій виконується живопис, може бути будь яка, від звичайного паперу в альбомі до каменю, скла або металу.

Малювання - дуже незвичайний і захоплюючий процес, який має багато виховних аспектів:

Малювання впливає на фізичний розвиток пальчиків дитини. Заняття у гуртку позитивно впливають на почерк дитини, її акуратність.

Малювання впливає і на розумовий розвиток дітей. Адже це процес, що змушує думати про те, що намалювати, якого розміру, якого кольору. Це колосальна розумова діяльність і нескінченне розвиток уяви.

Малювання впливає на розвиток особистості дитини. Вихованці гуртка мають змогу приймати участь у конкурсах на рівні міста та області, високі досягнення та перемоги гуртківців добре впливають на самооцінку дітей, розвивають впевненість у власних силах.

Малювання вчить дитину самостійності і організованості, адже це цілий процес - від підготовки ганчірочки і фарб до готового малюнка.

Здавалося б, малювання - таке просте заняття, а включає в себе дуже багато наук, наприклад: математика, геометрія, зоологія, фізика тощо.

У гуртку діти вчаться оперувати такими поняттями як колір, малюнок, світлотінь, графічність та виразність мазків, композиції та фактури, що дозволяє відтворити на площині багатогранне багатство світу, об’ємність та повноту предметів, їх мальовничість, матеріальну своєрідність, просторову глибину та світлоповітряне середовище.

Керівник гуртка: Шеховцова Ярослава Ігорівна

bottom of page