top of page

Ізостудія «Чарівний пензлик»

Мистецтвоє одним з найпрекрасніших способів пізнання та сприйняття навколишнього світу. Із різноманітними видами мистецтва ми починаємо знайомити дітей з раннього дитинства, продовжуємо це робити в школі, а подальше його пізнання відбувається потім все наше життя.

Такий предмет, як образотворче мистецтво необхідний для пізнання життя та осягнення досвіду великого спадку. Керівник гуртка образотворчого мистецтва допомагає кожному школяру розкрити його творчі здібності та вказує шлях в формуванні особистості дитини.

Творчість безперечно впливає на дитину, її розвиток, уміння, характер. Воно вчить школяра самовираженню, допомагає пізнати світ, побачити його на власні очі. Дитина, яка займається творчістю, вміє виходити за межі загальноприйнятого, і завдяки цьому долає виникли проблеми легше, адже у неї є багато варіантів їх вирішення.

Малювання, напевно, найвідоміший і широко використовуваний вид творчої діяльності. Завдяки малювання дитина розвиває пам’ять, вчиться зосереджуватися, покращує дрібну моторику рук, аналізує, порівнює, шукає відмінності, малювання змушує дитину думати і мислити. Малювання допомагає налагодити і зміцнити зв’язок правого і лівого півкуль мозку дитини.

Вихованці гуртка є постійними учасниками обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Керівник гуртка: Астаніна Наталя Олександрівна

bottom of page