top of page

Вокальний ансамбль «Дзвіночок»

Ансамбль – поняття про спільну, колективну працю. У різних видах мистецтва вживається термін «ансамбль» і завжди означає сукупність і узгодженість складових частин як єдиного цілого.

В музичному виконавстві цей термін означає будь-яке спільне виконання музичного твору. Тому такі сполучення, як тріо, квартет, квінтет та інші, називають ансамблями. У спільному музичному виконавстві є поняття ансамблевого виконання. Це мистецтво спирається на вміння виконавця розміряти свою художню індивідуальність відповідно до індивідуальності партнерів, що забезпечує злагодженість і гармонійність виконання в цілому.

Спів є доступним виглядом музичного мистецтва. І вдосконалення у педагогіці навчання співу завжди актуальні. У процесі навчання співу дитина розвивається фізично, розширює свій світогляд, відбувається розвиток його музичних даних. Спів в ансамблі розвиває музичний слух, вокальні навички, сприяє розвитку навичок колективного співу.  

У 2017 році гуртківці прийняли участь в обласному фестивалі – огляді «Таланти твої, Запорізький краю», в обласному конкурсі патріотичного спрямування «Спадщина» та обласному молодіжному фестивалі естрадного мистецтва «Зорепад».  Ансамбль є постійним учасником міських святкових заходів.

Керівник ансамблю - Бойка Юлія Володимирівна

bottom of page