top of page

Гурток футболу "Азарт"

Футбол - олімпійський вид спорту, командна спортивна гра, у якій беруть участь дві команди по одинадцять гравців у кожній.

Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту у світі. У футбол грають м'ячем на прямокутному трав'яному полі (іноді траву замінюють штучним покриттям) з воротами на двох протилежних сторонах поля. Метою гри є забити якомога більше голів; тобто, завести м'яч у ворота супротивника якомога більше разів. Головною особливістю футболу є те, що гравці (за винятком воротарів) не можуть в межах ігрового поля торкатися м'яча руками.

Дитячий футбол має свою специфіку й відрізняється від дорослого. Пам’ятати про інтереси та бажання дітей кожної секунди тренування, гри чи наставництва і зважати на їхні можливості – основний аспект у тренуванні дитячої футбольної команди.

Тренування дітей спирається на тренувальні програми та ігри, що приносять розваги і радість. У гуртку футбол тренування зосереджують на розвитку загальних умінь дитини, а не окремих навичок чи прийомів. Працюючи з дітьми, тренер створює позитивну атмосферу, що сприяє навчанню та відповідному самопізнанню для досягнення успіхів, співучасті, поліпшення знань, соціальної взаємодії та справжньої командної роботи.

Тренер на заняттях гуртка враховує особливість кожного дитячого віку: діти дуже мобільні й мають добру координацію, швидкі рухи даються їм легко. Спираючись на їхню спортивну підготовку широкого профілю, починаються спеціальне тренування, сфокусовані на футболі: базові вміння володіння м’ячем. Хлопчики й дівчатка вивчають технічні рухові комплекси.

Головна мета в роботі з дітьми – крок за кроком навчити і стабілізувати всі базові елементи їхніх техніки і тактики. Крім того, тренер підтримує у них відчуття насолоди від гри, креативність та впевненість у собі.

Керівник гуртка: Долматов Віктор Іванович

bottom of page