top of page

Гурток настільного тенісу «Блискавка»

Настільний теніс – гра яка тренує на лише тіло але й мозок. Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Але це далеко не так.

Настільний теніс - одна з найбільш азартних, цікавих і доступних спортивних ігор. Він практично не має протипоказань, і навчитися грати в нього може кожен, починаючи з будь-якого віку. Захоплено відбиваючи м`яч, ви не тільки відчуєте ні з чим незрівняне задоволення, а й заодно зможете зміцнити своє фізичне та психічне здоров`я. Настільний теніс - захоплююча, розвиваюча і корисна гра для кожного.

Настільний теніс добре впливає на розвиток рухливості рук кистей рук, розвиває дрібну моторику, зміцнює м`язи рук і зап`ястя. Він допомагає збільшити швидкість руху рук, розвинути увагу та реакцію. Займаючись настільним тенісом, м`язи ніг отримують гарне навантаження і стають сильнішими. Серцево-судинна і дихальна система починають краще функціонувати, збагачуючи організм киснем.

Заняття настільним тенісом приносять задоволення і радість, стабілізують настрій.

Заняття в гуртку настільного – тенісу – це перш за все заняття спортом. Як і в будь якому виду спорту головною метою занять є формування здорового способу життя, розвиток фізичних здібностей, виховання дисципліни, уваги, зосередженості.

Вихованці гуртка мають змогу постійно брати участь у міжклубних змаганнях та змаганнях на першість клубу. Переможці є учасниками міських чемпіонатів з настільного тенісу.

Керівник гуртка: Фещенко Максим Геннадійович

bottom of page