top of page

Гурток настільного тенісу «Фенікс»

Настільний теніс — захоплююча, нескінченно різноманітна, доступна кожному віку гра, один із найпопулярніших видів спорту у світі. Гра полягає в перекиданні м'яча ракетками так, щоб він ударявся певним чином об ігровий стіл на стороні суперника. Гра проходить між двома гравцями, або між двома командами з двох гравців. Гра полягає в перекиданні м'яча ударами ракетки через сітку, натягнуту впоперек столу. Грати можуть двоє або четверо.

Перша перевага настільного тенісу - це розвиток дрібної моторики. Заняття також будуть корисні дітям, які займаються малюванням. Що стосується підлітків, то їм заняття пінг-понгом дозволяє відновити зір після довгих годин за комп`ютером або навіть підручниками. Кожна гра в настільний теніс - це суттєва зарядка для очей (фокусування на предметі, розташованому близько, а потім - далеко). Пінг-понг дозволяє швидко і якісно розвинути високу швидкість реакції, а також відмінну координацію рухів. Настільний теніс допоможе натренувати вестибулярний апарат.

Що стосується фізичних складових, то настільний теніс змушує витрачати надзвичайно багато енергії. Цей вид спорту допоможе швидко привести його в необхідну форму. Під час гри задіється велика кількості груп м`язів. Перш за все, це м`язи рук і ніг, а також спини і черевного преса. Граючи в настільний теніс, дитина тренує серцевий м`яз, а також розвиває дихальну систему.

На заняттях дитина отримує теоретичні знання про цей вид спорту, правила ведення гри, вчить термінологію. Кожне заняття складається з кількох частин, постійною складовою заняття є загальна фізична підготовка та спеціальна фізична підготовка.

Вихованці гуртка є учасниками міжклубних та міських змагань х настільного тенісу.

Керівник гуртка: Легов Роман Юрійович

bottom of page