top of page

Ізостудія «Акварелька»

Сьогодні психологи вже встановили, що нетрадиційне малювання приносить велику користь дітям. Воно допомагає розвиватися комплексно, дивитися на світ з різних сторін. Нетрадиційне малювання є обов'язковим заняттям для ізостудії «Акварелька». Нетрадиційні техніки малювання бувають різні. Методів такої творчості існує багато, кожен з них приносить радість і задоволення дітям, а найголовніше – користь.

У гуртку «Акварелька» діти вчаться як основам класичного живопису так і розвивають свої творчі здібності засобами нетрадиційного малювання: малювання крапками та плямами, малювання крейдою,  монотипія, створення робіт у техніці колаж тощо.

Вихованці гуртка мають змогу познайомитися з такою незвичайною технікою малювання як вітраж – малювання по склу. Робота зі склом дарує дітям нові візуальні враження, тактильні відчуття. У процесі малювання по склу школярі набувають нового творчого досвіду: гуаш лягає на скло, її можна наносити пензлем, або руками, малюнок можна легко коригувати та розмазувати, тому що фарба довго не висихає та не вбирається.

Малювання на склі не лише оригінальний засіб розвитку творчих здібностей дітей, а й ефективний вид арт-терапії, який допомагає дитині розуміти себе, виражати свої думки і почуття, мрії та надії, позбутися своїх страхів і самовдосконалюватися.

Роботи вихованці гуртка приймають участь у конкурсах декоративно – вжиткового та образотворчого мистецтва на рівні міста та області.

Керівник гуртка: Галяніна Лілія Леонідівна

bottom of page