top of page

Ізостудія «Барвінок»

Під час занять в ізостудії «Барвінок» у дитини якнайкраще виявляється індивідуальність, через них вона передає свої думки, почуття тощо. Заняття малюванням розвивають просторову уяву та просторовий інтелект. Олівці та фарби дуже сприятливі для розвитку дрібної моторики, а це має велике значення для розвитку мовлення. Почерк у дітей, які займаються малюванням, завжди акуратний і каліграфічний. Дитині прищеплюється посидючість, зібраність, працелюбність, школяр привчається до дисципліни. Заняття в гуртку з малювання покращують дитячу пам’ять, розвивають аналітичне мислення. Школяр стає орієнтованим на результат, адже малюнок – це завжди результат діяльності. Дитина вчиться сама себе зацікавлювати, сама себе розважати, вона тепер ефективно проводить вільний час. Така потрібна в малюванні креативність дає можливість дитині і надалі вирізнятися серед однолітків. Гурток з малювання збагачує внутрішній світ вашої дитини, зробить її більш розкутою, вільною, творчою особистістю.

В ізостудії «Барвінок» дитини вчиться не лише навичкам класичного живопису. Педагог знайомить дітей з техніками аплікації, елементами нестандартного малювання, роботою з непридатним та декоративним матеріалом тощо. Все це допомагає активізації творчого потенціалу вихованців.

Гуртківці є учасниками та переможцями конкурсів декоративно – вжиткового та образотворчого направлення: обласний конкурс образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно», міський конкурс «Доброта очима дітей», обласні конкурси «Квітуча Україна» та «Писанковий Рай» тощо.

Керівник гуртка: Чернецька Ніна Вікторівна

bottom of page