top of page

Секція карате «Вітязь»

Кіокушин карате - це бойове мистецтво, яке народилося в Японії в середині 50-х років 20-го сторіччя.

Кіокушин є контактним стилем і вважається одним з найефективніших видів серед величезної кількості різних шкіл карате в Японії. Змагання з кіокушин карате легко впізнати по тактиці ведення бою і відсутності захисного спорядження у виступаючих бійців. Стиль кіокушин припускає активно-наступальну манеру ведення бою, проведеного у високому темпі. В ході поєдинку спортсмени атакують один одного на всіх рівнях, починаючи з нижніх частин тіла (стегна) і закінчуючи верхнім рівнем (голова). Традиційно, атакуючі комбінації складаються з силових жорстких ударів руками і ногами. Згідно з правилами змагань, в кіокушин карате зараховуються тільки ефективно проведені техніки.

Діти та юнаки змагаються в захисному спорядженні, яке одягається на ноги, руки, пах і голову - це дає можливість уникнути травм. Дорослі спортсмени в кіокушин карате б'ються без захисного спорядження. Завдяки цьому правилу, кіокушин карате до цього дня залишається справжнім бойовим мистецтвом, а не спортивно-показовим єдиноборством. Для того, щоб навчити бійців вести бій без захисного спорядження, необхідно правильно і старанно тренуватися не менше 5 років.

Вихованці гуртка є постійними учасниками та переможцями міських та обласних змагань з карате, святкових міських заходів.

Керівник гуртка - Жорняк Андрій Миколайович

bottom of page