top of page

Хореографічний колектив «Колібрі»

Сучасна хореографія - саме той стиль танцю, якому притаманні ритміка , пластика , музикальність і чіткість рухів під модну та актуальну музику. Цей напрямок не можна порівнювати ні з одним з вже відомих нам стилів сучасних танців: джазом , хіп -хопом , вакінг , модерном , хаусом , локінгом, бальної хореографією, брейк- дансом  і т.д. Сучасні танці не мають кордонів, вони відображають буквально всі ідеї і можливості танцюриста на сцені.

Одне з найважливіших завдань сучасної хореографії - донести до глядача настрій, використовуючи певні рухи, а також інші елементи (наприклад , акторська майстерність, силові вправи, декорації ), щоб створити ефект шоу.

Танці – це не тільки дуже приємний спосіб провести дозвілля, але і вкрай корисне заняття для дитини, що дозволяє йому вже в ранньому віці долучитися до мистецтва. Завдяки танцям дитина гармонійно розвивається не тільки фізично, а й емоційно, творчо. Безумовна користь танців полягає в тому, що у дітей розвивається витривалість, гнучкість, сила, а в рухах з’являється грація. Жоден інший вид спорту так не сприяє правильному формуванню хребта і загальному оздоровленню організму дитини.

Вихованці хореографічного колективу «Колібрі» стали учасниками та переможцями багатьох конкурсів:обласного фестивалю – огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!», відкритого регіонального фестивалю хореографічного мистецтва «DANCE DAR FEST» у м. Енергодар, обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина» у м. Мелітополь, Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Зірки Терпсихори» у м. Запоріжжі  та багато інших. Вихованці хореографічних гуртків є постійними учасниками культурних заходів міста та благодійних концертів: міського свята «Справжня народна Масляна», святкових заходах до Дня міста, до Дня захисту дітей тощо.

 

 

 

Керівник гуртка: Фоміна Наталія Юріївна.

bottom of page