top of page

Хореографічна студія «Конфетті»

Хореографія - один з видів мистецтва, який поряд з іншими видами діяльності сприяє всебічному розвитку дитини: за допомогою занять танцями, у школярів розвивається пластика, координація рухів, гнучкість, спритність та з'являється природна грація, здатність висловлювати свої почуття та емоції через танець; під час занять з хореографії, школярі вчаться правильно сприймати і відчувати музику; за допомогою занять хореографії дитина здатна найбільш яскраво розкрити характер та свою індивідуальність; заняття з хореографії розвивають такі якості як цілеспрямованість, відповідальність, організованість і працьовитість; хореографія сприяє розвитку фантазії дітей та здатності до імпровізації. Завдяки заняттям танцями школярі стають більш відкритими і товариськими.

Хореографічне мистецтво - синтетичне. Воно дозволяє вирішувати завдання фізичного, музично-ритмічного, естетичного та психічного розвитку дитини. Сприяє іі духовному збагаченню, творчому розвитку, формуванню моральних якостей.

Завдання хореографа отримати не професійного танцівника, а провести дитину через перший етап хореографічного процесу, що включає засвоєння азів ритміки, азбуки класичного танцю, нескладних елементів історико-побутового, бального, народного танців Вирішальна роль у вихованні інтересу до занять хореографії залежить тільки від педагога, від методів, які він використовує. Насамперед, це створення атмосфери, в якій дитина може працювати невимушено, без надмірних зусиль і перевантажень, радісно. Навчання хореографії - це завжди діалог. Вихованці хореографічного гуртка є учасниками міських святкових заходів та конкурсів.

Керівник гуртка Синиціна Ганна Олександрівна

bottom of page