top of page

Яка користь спорту для дітей і в чому вона полягає?

Всі знають про те, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих,а і для дітей.
Дехто може сказати, що займатися спортом дитині зовсім не потрібно, адже діти ведуть дуже активний спосіб життя: бігають, стрибають.
Але «правильний» спорт дозволить уникнути травм, які дитина може отримати в процесі неорганізованих ігор.
І, взагалі, заняття спортом мають безліч корисних і приємних причин.

Так у чому ж полягає користь спорту для дітей? Вся справа в тому, що всі звички і переваги, а також основи способу життя і погляди на навколишній світ формуються з ранніх років. Так от, заняття спортом в дитинстві сприяють тому, що і в майбутньому дитина буде любити рухатися, вести активний спосіб життя. А це означає, що і в дорослому житті буде активною і цілеспрямованою людиною і завжди буде йти до мети і домагатися її. Цьому і вчить дітей спорт. Також Ваша дитина стане більш терплячою і стриманішою, навчиться себе контролювати, стане уважною і дисциплінованою,а ще виховаються вольові якості, а це також дуже важливо.

Спорт дуже корисний для здоров'я. Так, різні види спорту впливають на різні системи організму. Але, так чи інакше, зміцнюються різні групи м'язів, а також суглоби і кістки. Укріплюється серцево-судинна система. Тренується серце, воно починає працювати краще, постачаючи кров у весь організм. Зростає навантаження на легені, що дозволяє збільшити їх обсяг, а це означає, що всі органи і тканини будуть забезпечені киснем. Крім того, підвищується імунітет і витривалість організму, зміцнюється здоров'я і дитина буде рідше хворіти. Поліпшується координація, развиваються швидкість і точність реакцій, спритність, окомір. Також поліпшується постава, підвищується працездатність і витривалість.
Спорт загальнооздорове діє на весь організм. Поліпшується фізичний та психологічний стан Вашої дитини.
Також, разом з любов'ю до спорту дитина придбає і деякі якості та навички, які знадобляться йому в житті. Командні види спорту дозволять навчитися дитині взаємодіяти з іншими людьми.
Окрім цього, спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини і не дозволить їй байдикувати.

bottom of page