top of page

Гурток настільного тенісу «Ракетка»

На сучасному етапі, виходячи із пріоритетності фізичного виховання для різнобічного розвитку дитини, важливості популяризації здорового способу життя, особливого значення набувають ігри і вправи спортивного характеру, які дають можливість поглиблено розв’язувати проблеми залучення дітей до різних видів спорту.

Навчання гри у настільний теніс у контексті гурткової роботи сприятиме загальному посиленню фізкультурно-оздоровчої складової освітніх впливів на дітей за рахунок повноцінного задоволення рухової потреби школярів, розвитку їхніх природних фізичних задатків засобами  ігрової і рухової діяльності.

 У наш час значно зріс інтерес серед дітей до гри в настільний теніс, яка сприяє підтриманню гарної фізичної форми та правильної постави, розвиває швидкість реакції, координацію, кмітливість, спритність і точність при виконанні рухів, вчить дітей  вольових зусиль, концентрації уваги.

В процесі роботи гуртка настільного тенісу вихованці здобувають як загальну фізичну підготовку так і спеціальну. Гуртківці які досягли найкращих результатів мають змогу приймати участь у змаганнях на першість клубу, міжклубних чемпіонатах та міських змаганнях.

Велику увага приділяється формуванню здорового способу життя школярів. Поруч з теоретичними відомостями про настільний теніс, правила гри, історичні довідки тощо з вихованцями ведеться просвітницька робота.

Керівник гуртка Раскова Наталя Вікторівна

bottom of page