top of page

Гурток оздоровчої гімнастики і аеробіки «Комета»

Аеробіка (Ритмічна гімнастика) — комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.) які виконують під музику, тому вона зветься ритмічна гімнастика.

Аеробіка – це найпоширеніше напрямок фітнесу, крім того, одне з найбільш корисних для людського здоров'я. У деяких склалося враження, ніби займатися нею можуть лише жінки. Саме їм потрібно бути пластичними, гнучкими, витривалими, а також мати прекрасну фігуру. Одни з них вибирають фітнес-клуб, іншим підходить аеробіка в домашніх умовах. Хоча і діти можуть займатися аеробікою. Такі заняття допомагають їм гармонійно розвиватися, крім того, привносять в життя безліч насичених, яскравих вражень, які можна порівняти тільки з отриманими враженнями від довгоочікуваної нової іграшки.

Це досить нове, при цьому вже дуже популярний напрям фізичного виховання малюків, яке базується на зміцненні і підтриманні здоров'я школярів. На відміну від простої шкільної фізкультури такий фітнес, наприклад, степ-аеробіка для дітей – це система різних розвиваючих спортивних заходів, яка розроблена для малюків певного віку, крім того, представляє собою подобу дорослого фітнесу, тільки у «полегшеній» версії.

Заняття забезпечують навантаження на всі м'язи дитини, а також прищеплюють їй любов до спорту. Потрібно розуміти, що якою б програма дитячого фітнесу не була, її головна мета – це гармонійний загальний розвиток, виховання дитини в колективі серед своїх однолітків.

Керівник гуртка: Католик Тетяна Євгенівна

bottom of page