top of page

Гурток раннього розвитку «Барвінок»

Гурток призначений для занять з дошкільнятами 5–6 років. Його мета  —  сприяти своєчасному й ефективному розвитку найважливіших психічних процесів, від яких залежить становлення творчої активності дитини, покращення її соціальної адаптації. Програма, за якою працює гурток, спрямована на розвиток пам’яті, уваги й уяви, здатності переживати, співпереживати та адекватно виражати свої почуття.

Робота гуртка сприяє психоемоційному розвитку дитини і, як наслідок, її фізичній та психологічній адаптації до школи.

Підготовка до школи – один з найважливіших напрямків роботи, так як комплексна готовність та організованість дитини дадуть успішний старт майбутньому школяреві. Крім подання навчального матеріалу, робота гуртка спрямована на розвиток пам’яті, уваги, уяви дітей. Робота педагога направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу. Адже процес кардинально відрізняється від ігри, до якої вона звикла. У гуртку вчать дітей спілкуватись між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі.

Ідучи до школи, дитина, окрім бажання вчитися, повинна також уміти зосереджувати увагу впродовж тривалого часу, аналізувати і запам’ятовувати пропонований матеріал. Усі ці якості необхідно починати формувати у дитини заздалегідь, до вступу до школи.

Керівник гуртка: Давидова Владислава Михайлівна

bottom of page