top of page

Танцювальний гурток «Гранд»

Хореографія - засіб естетичного виховання широкого профілю, її специфіка визначається різнобічним впливом на людину. Вирішуючи ті ж завдання естетичного та духовного розвитку та виховання дітей, що й музика, танець дає можливість фізичного розвитку, що стає особливо важливим при існуючому положенні зі здоров'ям підростаючого покоління. Тренування найтонших рухових навичок, яка проводиться в процесі навчання хореографії, пов'язана з мобілізацією і активним розвитком багатьох фізіологічних функцій людського організму: кровообігу, дихання, нервово-м'язової діяльності. Розуміння фізичних можливостей свого тіла сприяє вихованню впевненості в собі, запобігає появі різних психологічних комплексів.

Сучасні танці з їх стрімкими ритмами, незвичайними і складними положеннями тіла добре тренують витривалість, вестибулярний апарат, систему дихання і серце.

Користь від занять танцями безперечна. Танець дає те, що не дає навіть спорт - уміння себе нести. Танцюючу людину ви взнаєте здалеку. По поставі, по фактурі, по ході. Дитина з малку вчиться не лінуватися, прагнути до розвитку, долати труднощі. Діти, які займаються хореографією більш зібрані і відповідальні. В будь-якій роботі зараз важливий не стандартний, оригінальний підхід. Коли, дитина з дитинства вчиться виявляти себе за допомогою руху, передавати свій емоційний стан через танець, виростаючи, вона більш відкрита до змін і не зациклена. Танець вчить усвідомлювати себе. Повністю контролювати, що в даний момент відбувається з твоїм тілом.

Коли йде виступ, позитивний результат (точне донесення думки хореографа) залежить від самодостатності, бездоганності кожного виконавця, окремо і злагодженої, гармонійної роботи всього колективу. Так дитина усвідомлює, що мало того, що вона сама по собі буде добе виглядали на сцені, важливо, щоб не менше гарно виглядали ті, хто поруч. Тільки тоді, робота дає позитивний результат. У період гаджетів особливо важливо спілкування. А в даному випадку, у дітей є спільне захоплення. Їм завжди є про що поговорити, що обговорити, що згадати. Вони вчаться підтримувати один одного, допомагати. Танцюючі діти дуже витривалі і зовсім не бояться фізичної праці.

Керівник гуртка: Ромалійська Крістіна Вікторівна

bottom of page