top of page

Театральний гурток «Калейдоскоп»

Дитячий театр – це світ, який поєднує сферу навчання та сферу мистецтва. З одного боку театр – то є цікава форма навчання, яка допомагає розвинути якості особистості дитини – пам`ять, уяву, увагу, образне та абстрактне мислення, та такі необхідні у подальшому житті риси, як впевненість у собі, неординарність, комунікативні властивості.

З іншого боку театр – це мистецтво, рівень якого необхідно постійно підвищувати та вдосконалювати, використовуючи природні здібності та вміння, якими оволодіють діти в процесі навчання.

У дитячому театрі найцікавішим чином поєднуються форми мистецтва та навчання, які постійно впливають одна на одну.

Головним завдання театрального гуртка є формування тих якостей дітей, які стануть запорукою їх успішності в майбутньому - виразність, уміння висловлювати свої думки, емоційна стабільність, відповідальність і працьовитість.

Постановка передбачає гру, коли дитина стає актором і вживається в роль, він повинен прожити і відчути свого персонажа, говорити на його мові, показувати його жести і емоції. Правильно підібрані ролі допомагають дітям приміряти на себе різні моделі поведінки, подивитися на себе з боку, виробити власні сценарії поведінки, які згодом перекладаються на реальне життя. За допомогою театральних постановок формується дитяча особистість, дитина стикається з поняттями добра і зла, справедливості, правди, дружби і т.д. Крім того, школярі вивчають засоби управління мімікою, вчаться контролювати свої емоції і почуття, в результаті стають впевненими у собі і своїх здібностях.

Вихованці гуртка мають можливість продемонструвати свої уміння під час внутрішньо клубних заходів, міських свят. Однією з особливостей театрального гуртка «Калейдоскоп» є те, що діти разом з участю в театральних постановках виступають у якості ведучих міжклубних та міських свят.

Керівник гуртка: Бузовська Яна Вікторівна

bottom of page