top of page

Гурток художньо - технічного профілю «Умілі руки»

Художньо-технічна творчість – це галузь людської діяльності, в якій особистість має можливість розкриватися цілісно, у пізнанні та творінні. Сприятливі умови для засвоєння вихованцями культурної спадщини українського народу створюються у гуртку «Умілі руки».

Художньо-технічну творчість визначають як діяльність, у процесі якої створюються матеріальні й духовні цінності засобами образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, трудового навчання, етнопедагогіки, дизайн-освіти; формуються художні й технічні знання, уміння, навички у різних видах художньо-технічної діяльності.

У гуртку «Умілі руки» діти мають змогу познайомитись з такими видами роботи як: робота з природним матеріалом, робота з папером і картоном, створення з різних матеріалів іграшок і сувенірів, створення поробок з підручного матеріалу, робота з текстильним матеріалом, познайомитись з технікою гратаж та квілінг, художнім випалюванням, роботою з утилізованою пластмасовою продукцією. Діяльність гуртка направлена не лише на розвиток початкових художньо – технічних навичок, а й на виховання екологічного мислення, художнього смаку тощо.

Вихованці гуртка є учасниками багатьох конкурсів декоративно – ужиткового та художньо – технічного напрямків.

Керівник гуртка: Винокурова Людмила Павлівна

bottom of page