top of page

Вокальна студія «Melmusickids»

Заняття у вокальній студії – це не лише цікаве, змістовне проведення вільного часу для дітей та підлітків, а й надзвичайно корисне заняття. Під час навчання вокальному мистецтву.

Музичні заняття чудово розвивають пам’ять і мислення - головні розумові здібності. Вивчення теорії музики сприяє розвитку абстрактного мислення. Виконання музики тренує просторове мислення: потрібно одночасно виконувати поточну частину твору, знати наступну і пам’ятати про попередню, залежно від цього регулюючи виразність співу. Запам’ятовування нотних текстів, музичних позначень, звучання інтервалів, акордів, ладів та іншого розвивають постійну пам’ять.

Заняття вокалом сприяє розвитку організованості і самодисципліни. Це один з кращих способів розвинути терпіння, акуратність у роботі, зосередженість, силу волі та характер. Щоб досягти успіхів у вокалі потрібно постійно займатися, концентруючи увагу на поставленому завданні

Заняття у вокальний студії допомагає поліпшенню подоланню психологічних бар’єрів. Діти, які відвідують музичні заняття, часто виступають на концертах, тому не бояться публіки, тренують артистичність і виразність для сцени перед слухацькою аудиторією.

Вчитися співати – це слідувати традиціям освіти останніх кількох століть. Музикою займались і займаються в усьому світі, навіть якщо потім не стають професійними музикантами. Навіть аматорське музикування – це вдосконалення і виховання самого себе.

У вокальній студії «Melmusickids» заняття орієнтовані на сучасну молодіжну аудиторію. Репертуар вихованці добирають за своїм смаком за допомогою керівника гуртка. Це сприяє активізації творчих здібностей та створенню комфортного психологічного настрою дитини. Вокалісти студії вчаться не лише класичним основам вокального мистецтва, а й  таким різновидам виконавського мистецтва як хіп-хоп.

Гуртківці є постійними учасниками міських святкових концертів, конкурсів.

Керівник гуртка: Молочкович Світлана Володимирівна

bottom of page