top of page

Вокальний гурток «Незабудка»

Володіння голосом − це багато в чому управління своїм життям. Від особливостей голосу безпосередньо залежить ставлення до нас оточуючих людей. Займаючись вокалом, дитина розвиває тембр голосу, покращуєте привабливість, силу, діапазон, виразність, музичність у співі й мові. Кожен вихованець гуртка не залежно від віку і життєвих цілей може спробувати відкрити в собі нові грані своїх можливостей. Буває, що в дитині прихований талант, про який вона може навіть не здогадується.

Головна мета занять вокального гуртка − це захоплюючий процес постановки голосу дитини, незалежно від рівня підготовки. У виборі репертуару педагог орієнтується як на смак вихованців, так і на підвищення їхньої музичної майстерності.

Під час занять керівник гуртка формує вокальні навички, навички ансамблевого співу, розвиває музично-естетичний смак, почуття стилю, прищеплює любов до вокального мистецтва, намагається створити атмосферу радості, значущості, успішності кожного гуртківця.

Вихованці гуртка постійно беруть участь у різноманітних концертах і дитячих заходах. Діти помітно покращують свої вокальні дані, а поміж тим знаходять нових друзів, здобувають досвід виступів на сцені.

Керівник гуртка - Рега Ганна Валентинівна

bottom of page