top of page

Вокальний гурток «Солов’їна пісня»

Дітей з дитинства треба привчати до гарної музики. Це обов’язково сформує хороший смак. У вокальному гуртку «Солов’їна пісня» діти мають змогу познайомитись з багатонаціональною музичною палітрою, безліччю вокальних стилів (джаз. блюз. соул. кантрі. фолк. етно та інші), зануритись в чарівну атмосферу музики і співу. А головне навчитися легко співати, виховати впевненість у собі, та покращити комунікативні якості.

Співати легко, не боятися аудиторії, розвинути музичний слух і чіткість вимови, навчитися правильно дихати – всьому цьому дитина зможе навчитися у вокальному гуртку «Солов’їна пісня». Прийти на заняття може кожен маленький учень, навіть з нульовим рівнем підготовки.

Навчання будується на різних техніках світових вокальних шкіл, воно не може зашкодити зв’язкам, так як за успіхами кожного маленького виконавця постійно стежить уважний педагог. Гуртківці мають змогу виконувати будь-які композиції, приймати участь в різних конкурсах і фестивалях. а головне, з ним назавжди залишиться розвинене почуття слуху і ритму.

Величезна увага у гуртку приділяється створенню правильної атмосфери підтримки і розуміння, в якій навіть дуже сором’язливий малюк знаходить упевненість і інтерес до співу.

Вихованці гуртка – учасники міських концертів, міжклубних заходів, творчих конкурсів.

Керівник гуртка: Савченко Валентина Валентинівна

bottom of page