top of page

Вокальний гурток «Світанок»

Дитячий вокал – це незвичайно захоплююче і розвиваюче заняття, що приносить величезну користь дітям та радість батькам. Дитина буде не просто розвиватися і покращувати свої вокальні навички, а й отримувати позитивні емоції. Навчання вокалу розвиває голос і слух дитини, розкриває її творчий потенціал, сприяє гарному настрою і позбавляє замкненості і почуття невпевненості, діти вчяться правильно дихати і чітко вимовляти слова.

Спів - це дивовижне заняття, при якому розвиваються пам'ять, увага, мислення, емоційна чуйність і музичний слух; зміцнюється голосовий апарат дитини. Виконання пісень дозволяє маляті не тільки висловити свої почуття, а й викликати у інших розуміння і співчуття. Навчання співу вимагає від дитини великої активності і розумової напруги. Він вчиться прислухатися до виконання мелодії на фортепіано, зіставляти різний характер музичних пропозицій, порівнювати свій спів з співом інших, оцінювати якість виконання. Крім формування художньої культури дитини в ході занять, вокальні заняття служать найкращим засобом корекції голосу, артикуляції, розвитку дихання.

Є теорія, що діти, які займаються музикою, випереджають в розумовому розвитку своїх однолітків, вони засвоюють навички читання швидше і ясніше висловлюють свої думки. Але ще для дітей заняття вокалу - це пречудова і всебічно розвиваюча гра.

Відмінною рисою вокального гуртка є можливість займатися дітям з раннього віку. Вже з п’яти років педагог починає формувати у своїх маленьких вихованців основні навички необхідні для постановки голосу та розвитку слуху.

Вихованці гуртка – постійні учасники міських святкових заходів та конкурсів.

Керівник гуртка: Рега Ганна Валентинівна

bottom of page