top of page

Вокальна студія «Камертон»

Кожен хто любить музику незмінно стикається з поняттям вокалу. Більшість припускає, що вокал - це всього лише спів. Частково це так і є. В загальному розумінні вокал це – вміння співати, володіння голосом, мистецтво співу, здатність виражати якісь емоції голосом на музичному рівні і т. д.

Спів розвиває почуття ритму, розвиток пам’яті та слух дитини, пам’ять – необхідно запам’ятовувати слова пісні; імпровізація – розвивається завдяки співу, за рахунок розвитку здатності накладати слова на музику; мова – одночасно зі співом мелодії, виробляється здатність чітко вимовляти слова, що в свою чергу допомагає лікувати заїкання; дихання – розвивається вміння важливе для вокалу розрахунку дихання з паузами, у свою чергу, це є прекрасною профілактикою респіраторних захворювань; імунітет – за рахунок діапазону частот від сімдесяти до трьох тисяч коливань в секунду, яке створюється під час співу, вібрації поширюються по всьому тілу, що призводить до посилення імунної системи людини.

Заняття вокалом благотворно впливають безпосередньо на дихальні шляхи людини. Вібрації, які відбуваються під час вокального співу, позитивно впливають на органи дитини. За рахунок контролю дихання, яке відбувається під час співу, можна вилікувати астму. Крім вищеописаного, музика позитивно впливає на нервову систему дитини. Гортань людини має безліч важливих рецепторів. Лікарі вважають, що спів розвиває гортань людини, що зміцнює весь організм людини, особливо зростаючий організм дитини. Під час занять вокалом, відбувається вироблення ендорфінів, покликаних боротися зі стресами, які мають сприятливий вплив на настрій.

Музика об’єднує людей. Діти, які займаються музикою, хоровим співом, вокалом, як правило, більш доброзичливі, легко входять в контакт з іншими дітьми, що позитивно позначається на психічному здоров’ї у дітей.

Вихованці вокальної студії є постійними учасниками міських святкових концертів, міжклубних та внутрішньо клубних заходів.

Керівник студії: Мироненко Карина Едуардівна

bottom of page